Jump to content
ObiChLiFk0

Странен пушек след 1 седмица стоене

Recommended Posts

След иглуто под капака (Навсякъде сняг) ... днес колата трудно запали! Кашля като паля , върти много докато запали и в началото кашляше и излизаше бял пушек ( 1-вите 10 мин работа ) Маслото е чисто , антифриза също. Някой някъкви идеи ... ( Въздушния филтър е евтин китаец сложен директно на дросела поради липса на интейк тръбица ) След като загрее във В-тек си дърпа. Б16А2 е двигателя напълно обслужен преди 100 км :) Миналата неделя като я карах последно не правеше така и си работеше нормално. А сега след 10 мин работа като тръгнах 2-3 мин имам чувстово, че все още се давеше и друсаше! Някой някакви идеи и трябва ли да се притеснявам от нещо или е просто влага я кабелаци и делко , я китаеца да пропуснал влага и вода и да е напълнил смукателния колектор?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всичко дето си изброил по малко :)Яко конденз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз така си помислих ама викам да питам , че се стреснах в началото :) мамицата му и конденз :) ако не му направя една пвц изолация (Дограма) от всякъде на тоя сивик и да му затворя тъпия конус в една кутийка дето си харесах в И-бей ... на! Да ме плаши тука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта отново същата работа ... Антифриза си е на ниво и е чист ... Маслото е чисто и е на ниво , но странния бял пушек и прекашлянето като работи все още го има ;(((( Май ще ходим на сериозен доктор :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата и тази зима имах подобен проблем докато е студена прекъсва най-вече на 2000 оборота оказа се от "хубавия" бензин прави странен нагар по свещите и след една телена четка се оправя, но това е при мен.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай свещите,капачката и кабелите.Но най вероятно ще е първото(ако не са сменяни).

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...