Jump to content
pingaf

Допълнителни седалки за Хонда CRV 2007 г., моля?

Recommended Posts

Привет. Поради изгубен (или откраднат) регистрационен номер се налага да мина през КАТ за издаване на нови регистрационни табели. Там се оказа, че колата ми е регистарана (като нова през 2007 от фирмата, от която я купих) със 6+1 седалки и сега не мога да мина през КАТ с 4+1 седалки. Някой може ли да помогне със седалки за ден, срещу разумно овъзмездяване? :)Предварително благодаряЛюбо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любо,привет.Ако можеш си подпълни първо профила/години, град ,генерация на колата:2-ра,3-та, защото би трябвало да има разлика в допълнителните седалки на двете.2007г. може да има регистрация и на 2-ра генерация, така че дай малко повече инфо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любо,привет.Ако можеш си подпълни първо профила/години, град ,генерация на колата:2-ра,3-та, защото би трябвало да има разлика в допълнителните седалки на двете.2007г. може да има регистрация и на 2-ра генерация, така че дай малко повече инфо.

Моделът е от 2006 г. ако се не лъжа, т.е. по-старият модел от двата, които се продаваха нови на пазара през 2007

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По лесен въпрос: имаш ли резервна гума на петата врата,или е в багажника? 2006-2007 излиза 3-та генерация затова те питам. Ако резервната гума е на петата врата,е 2-ра генерация и за нея мога да ти помогна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По лесен въпрос: имаш ли резервна гума на петата врата,или е в багажника? 2006-2007 излиза 3-та генерация затова те питам. Ако резервната гума е на петата врата,е 2-ра генерация и за нея мога да ти помогна.

така вече е ясно дори за мен :) резервната гума е на петата врата. бих се радвал ако мога да ги взема за няколко дни, кажи при какви условия.поздрави,любо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен ми е интересно да споделите как на 2-ра генерация са сложени седалките в багажника ? Винаги съм си го мислил , но ми е важно да са действащи седалки , а не като на безумните седалки слагани от вносителя на 3-то поколение :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на 3-то поколение какви са, но на 2-ро са направени от квадратен профил, на който са монтирани две седалчици с облегалчици /демек-малки/ и тази цялата конструкция се захваща с едни халки които се намират на подовата част на багажника.Абе общо взето са малко измислени,но за две деца стават.По принцип мисля че се правят тука и се слагат на тези модели, за да могат да ги регистрират 6+1, /за фирми за да ползват данъчен кредит и да си вземат ДДС/ нещо такова мисля беше. ЛЮБО ще ти помогна с тези седалки и то без никакво обезвъзмездяване, /както предложи ти/ но трябва да съм сигурен че после ще си ги получа обратно. За целта трябва да се уточним как да стане това? Остави някакви кординати /тел./може би, на лични съобщения или тук за да се свържа с теб и да се уточниме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш че от България можеш да си ги закупиш ? Ако може да постнеш снимков материал ще съм ти благодарен :) Много ми е интересно как е решен въпроса с коланите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на 3-то поколение какви са, но на 2-ро са направени от квадратен профил, на който са монтирани две седалчици с облегалчици /демек-малки/ и тази цялата конструкция се захваща с едни халки които се намират на подовата част на багажника.Абе общо взето са малко измислени,но за две деца стават.По принцип мисля че се правят тука и се слагат на тези модели, за да могат да ги регистрират 6+1, /за фирми за да ползват данъчен кредит и да си вземат ДДС/ нещо такова мисля беше. ЛЮБО ще ти помогна с тези седалки и то без никакво обезвъзмездяване, /както предложи ти/ но трябва да съм сигурен че после ще си ги получа обратно. За целта трябва да се уточним как да стане това? Остави някакви кординати /тел./може би, на лични съобщения или тук за да се свържа с теб и да се уточниме.

пратих на ЛС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами одеве ги загледах и какво видях:-облегалките захванати статично за гърба на тръбната конструкция ,а седалките хванати за долната част обаче имат и някакви пружини които ги държът прилепнали за облегалките. Ако искаш да седнеш ги натискаш надолу иначе се връщат към облегалката.Много са ниски и ако някой седи на тях трябва да е със свити колена и крака, а не като на нормална седалка с отпуснати.Между другото коланите са монтирани на самите седалки/2-бр./ и обхващат седящия само пред корема,но не и пред гърдите. Смешно е че на коланите пише "меитин Македония" та може и седалките да са правени там.Ще кача снимки на компютара и ако успея ще ги побликувам /просто не съм го правил и не знам дали ще се получи/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш че от България можеш да си ги закупиш ? Ако може да постнеш снимков материал ще съм ти благодарен :) Много ми е интересно как е решен въпроса с коланите

Мога да пратя снимки, но не се справих да ги кача тук. Дай мейл, на който да ти пратя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...