Jump to content
DreamBoy

кабели за свещи за f20z1

Recommended Posts

Помогнете,тарся си NGK кабели за свещи или на друга марка-читава,точно за моя мотор ф20з1 акорд,понеже реших да си сложа NGK iridium свещи, които намерих в ибей точно за моя двигател,но никъде не можах да намеря кабели за моя номер двигател.А и понеже забелязах че NGK кабелите са 7мм а имаше и др които са 10,2мм разликата каква е, че едните са само по дебели за racing или е нещо др.Ще съм благодарен ако някой се заинтересува и ми отговори.Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с такъв мотор и си търся кабели.Минал съм около 70К км и не са сменяни, а преди това не знам колко са карани.Въпрос, на колко хиляди км се сменят кабелите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Христо Ботев и Симеон ако не си намерите, не знам къде :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно там е последното място, където бих търсил..... :o Първото е Мони от В.Търново (ника му е M&S Auto), а цената може да се свери в Елиткар или Евро07 (не че нямат магазини на Симеон, ама може и по телефона да се провери кое колко струва).Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ще се провери там,на Христо Ботев и ул.Козлодуй сам мяркал магазини за японски авточасти,но защо пак да е последното място там лоша слава ли им се води.Пуснах темата понеже забелязах леко обинтован един от кабелите ми и макар че ги свалих и ги замерих и показват прилични стоиностй мисля че лепения ми е за смяна.Има ли шанс да се губи искра там?Съвет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НГК - 140лв струват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Косер предлагат на Тесла и то на хубава цена-около45лв.

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и едни JC premium 40лв струват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите ще прегледам парите с които разполагам се пак и ще реша.Искам да са НГК но много пари маи идва комплекта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TESLA попринцип не стават колега,поне аз и мой приятел си ги взехме и минахме по 30 хил и се скапаха.Кабели само оригинал в момента върви поръчката в форума или има едно момче от Варна поръчва Части от Япония,вече три пъти му поръчвам много е коректен,и кабели ми е доставял за Митсубишито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама на какви пари ориентировъчно може да са тези кабели,примерно на Митсубишито по скъпи ли ти дойдоха кабелите от тези тука.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето Кабели оригиналните за Ф20а4/z1

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мерси за сайта се пак.Но да попитам прочетох че частите се внасят от дилър от California, и по точно японски или американски са щото си писал,че са оригиналните.И ако можеш да кажеш и нещо са SEIWA .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...