Jump to content
CLERO

странен шум при палене

Recommended Posts

здравеите вчера сутринта при -27гр. реших да запала кола но първо чукнах леко на стартер за да се.раздвижи мотора така два пъти и на третия възпламених колата запали без проблем но в момента които запали се чу звук все едно мечка дъвче 5 пакета фъстъци едновременно това става за около 1.5 секунди за много кратко иколата почна да си мърка без проблеми колата е с мотор d15z1 втек Е може ли да съм преебал нещо мерси предварително за отделеното внимание

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай, от студа е, моята мечка се обажда на -13. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си със скапан антифриз, може да е почнал да замръзва и звуците които си чул да наподобяват миксер разбиващ лед ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко при -27 какво искаш да се чува ? хахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да все едно миксер троши лед нз дали е от антифриза бащата го смени преди 2 години и каза че го е направил на минус 25 с един жълт антифриз съм и това лято източих разширителя и долях 700грама Руски анти.концентрад на -82 нз може.и това да е някои може ли да каже колко е срока на годност на антифриза и колко е охладителната система на D15 много благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да вероятно е от него но ми го прави за пръв път ок няма значени ;) а по другив въпрос някои да каже нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега преди да запалиш дигна ли капака ,вчера като дигнах капака на мотора отдолу беше пълно със сняг и лед

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...