Jump to content
d.pavlovq

Откраднаха 4 луксозни коли със запален двигател

Recommended Posts

Откраднаха 4 луксозни коли със запален двигателhttp://dnes.dir.bg/news/koli-krazhbi-dvigatel-10432332?nt=4Мнението ви по въпроса и правили ли сте същата грешка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам опция да си заключвам колата отвън дори при работещ двигател. И задължително я ползвам най-вече когато чистя сняг.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти филм.Сега наистина е такъв сезон че да си заебаваме така колита ама аз имам навик да го правя винаги.И мисля за напред да внимавам че докато не изпати човек си мисли че не е кои знае какво.Така че внимавайте колеги.Поздрави и безаварийна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си чистиш снега на запалена кола е едно. Но да я оставиш на паркинга и да ходиш по 30 минути да пазаруваш в някой супер ... това не мога да го разбера!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си чистиш снега на запалена кола е едно. Но да я оставиш на паркинга и да ходиш по 30 минути да пазаруваш в някой супер ... това не мога да го разбера!

е то тва от гъзария

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....дори и от каското няма да им платят, защото са оставени ключовете вътре и колата е със запален двигател. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, нашите едва ли ще тръгнат да ги крадат, повечето са с цена около 5000лв и възраст над 8г! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...