Jump to content
djoro

куче

Recommended Posts

Как едно куче може да ти поломи колата при 180 !!!!! Ми това е от любимата остана грозна глетка нема предница ,нема никакви радиатори,май има и по ходовата нещо криво сама си завива с две думе ЛЕШ. И то от какво?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на чуж гъб и 100 тояги са малко

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах близка среща с куче самоубиец.Карам си с 120 на прав път и в далечината едно куче си пресича.Викам си няма проблем далече съм ще мине.И поради някаква причина се спря на пътя и ме гледаше как приближавам.След около секунда разбрах,че явно не му се живее и няма да пресече преди да мина.Скочих на спирачките и спрях на 2 метра от него и чак когато тръгнах да го заобикалям,разочаровано от неуспешния опит за самоубийство си влезе в храстите.:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвай се че си жив ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за това лято в рамките на 1 месец 2-язовеца на веднъж с 180км/ч = 1 радиатор и изправяне на ламарини (бронята е лукумена нищо и нямаше) 1-чакал с 80км/ч ми изкочи на 3метра от нищото = на още 1 радиатор и почти никакви пораженич 1-малко диво прасе което ударих с 40-50км/ч = 1 мигач на бронята таа всичко е възможно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвай се,че си в колаПубликувано изображение питаш ли ги мотористите.....,Че и аз съм един от тях пък и караме с доста повече от 180

 

пп.а на колегата с несъобразената скорос,тя и 5км/ч. е такава като има инцидент

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колега по горе ,радвай се че на теб нищо ти няма,180 и то със Сивик ...си е чисто дърпане на дявола за опашката .Имал съм срещи с кучета ...но при по нормална скорост пораженията са повечето пластмасови :). Да в момента сигурно си афектиран ...но мисля че няма нужда от оповестяването на случката ... :dry:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвай се,че си в колаПубликувано изображение питаш ли ги мотористите.....,Че и аз съм един от тях пък и караме с доста повече от 180

 

пп.а на колегата с несъобразената скорос,тя и 5км/ч. е такава като има инцидент

 

Къде точно е позволено да се кара с 180 кмч, че да е била съобразена? Според мен този въпрос беше повдигнат от гледна точка, че е могло да са доста по-леки пораженията, ако е спазвал закона.

Пък и малко съобразителност не е зле да има, често хората имат възможност да реагират, но им липсва предвидливост. Когато около пътя има животни и деца трябва да се има едно на ум винаги.

Естествено има случаи, където шофьорът наистина няма какво да направи.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,това не е несъобразена скорос а превишенаПубликувано изображение не ми следиш мисълта.....няма нищо.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна тема, аз днес блъснах 3 мравки и 2 червея, резултата бе ясен......... Колега каква е тая тема, искаш да се похвалиш че си блъснал куче, или че си карал с доста над разрешеното или искаш да се оплачеш че си си попилял колата???? Поне да беше дал снимка да я видим.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...