Jump to content
ivankirichev

Въпрос за турбиниран колектор

Recommended Posts

Здравейте, понеже искам да сменя изпускателната система (акорд цл9) а имам планове да слагам турбо в последствие, мога ли да купя колектори за турво а да не го слагам веднага. Може ли да се запуше по някакъв начин дупката и ще влияе ли на вървенето ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега покажи на снимка коя дупка ще се запушва :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид да се сложи колектор за торбо а то да не се монтира (дупката кадето се слага турбината )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега оправи правописа поне малко!Гледам си сериозен за колектора.....Иди в някой тунинг център да ти направят колата!Съвсем приятелски съвет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майко мила. :no: Не се сдържах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не ме разбрахте или по точно аз не се изказах правилно... имах предвид може ли да се сложи обикновенна изпускателна система ако не се скага турбината ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, гледам че си ми градски :)Обади се утре на 088888 76 75 или 0894 538 770 .Ще ти кажа къде е магазина, ела да ти обясня какво може да направиш :)Поздрави,Ачо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами принципно не мисля, че не може ако се направи някакъв накрайник на търбата за генерацията който да пасва със фланеца за турбото, но не виждам абсолютно никакъвс смисъл да се прави това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...според мен човека иска да пита дали може да ползва генерацията и колектора за турбото със запушен отвор вместо турбо явно докато си достави частите за турбинирането и самото турбо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами принципно не мисля, че не може ако се направи някакъв накрайник на търбата за генерацията който да пасва със фланеца за турбото, но не виждам абсолютно никакъвс смисъл да се прави това

Точно това попитах но не се изказах правилно в първия пост. Искам да правя нещо но немога да отделя средствата от веднъж а мога да взема сега колектора и цялата система до края, и затова се чудих ако взема такъв за турбо дали мога да го ползвам без него докато не стигна до него, че вече бая пари налях но това ми е последната цел, но за какво ще стане ще пиша и покажа когато почна да зглобявам всичко :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно така направихме на едно мицубиши еклипс 2.4 2005 година и на едно мицубиши каризма .Караха малко време преди да си поставят турбините.Колега защо не споделиш какво си намислил да правиш с тая к24-ка? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миии искам да я направя да върви малко още и да стои по стабилна но малко ги започнах работи отзад напрад. Взех и окачване на Д2 и всичките ролбари на ултра рейсинг от каталога... и доста други дреболии тук може да видиш повечето работи които са пристигнали до момента http://imageshack.us/photo/my-images/694/dsc00148w.jpg/ сега чакам и друга партида от USA и след което смятам да взема смукателен, изпускателен колектор на skunk2 както и цялата система до края на същата марка. Точно за това питах дали мога да взема такъв колектор за турбо... ще пусна подробна тема с това какво съм направил но след време засега всичко стои по кутиите още, докато невзема всичко което съм си наумил и да бъде сабрано всичко наведнъж. пс Аче аз съм Иван (със сивия голф) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може колега ,стига да попаднеш на подходящ човек :)Мога да ти направя колектор какъвто прецениш ти.

Редактирано от Yordan Stoyanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...