Jump to content
Neophyte

Радиатор от 5та на 4та и термостат

Recommended Posts

Здравейте,колеги пилоти:)Имам си от край време проблеми с радиатора,щото 1 спящ полицай ми дойде доста висок и.....Мъчих се по много начини да оправя теча,но не се получава.Тъй като за 4та генерация не намирам много радиатори, а и да намеря са странно скъпи,искам да питам от 5та генерация дали мога да го пригодя и дали ще имам проблеми?А относно термостата,един уж майстор монтьор ми препоръча една добавка за спиране на теча,сложих я и ми прецака термостата.Дали ако промия системата ще прочисти термостата или трябва да го сменя?Мерси за обърнатото внимание:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблем,ще охлажда.Аз съм с д16з6 мотор от 5г. в ЦРХ 2г. които е

с радиатор като на 4г. и няма проблем с охлаждането.Обратното няма да е проблем.

Можеш да го монтираш примерно по този начин

Публикувано изображение

 

а относно термостата,по добре си го смени.Снимката е от ЦРХ 2г. на колегата yajo.

Редактирано от tony-asa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане от 5-та на 4-та ,аз карам така но имай в предвид че на 5-тицата радиатора е по висок и долния му край идва по ниско за да можеш да си затвориш капака а и трябва да си направиш планки с които да го захванеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане от 5-та на 4-та ,аз карам така но имай в предвид че на 5-тицата радиатора е по висок и долния му край идва по ниско за да можеш да си затвориш капака а и трябва да си направиш планки с които да го захванеш :)

това ще ми е проблем, защото мен и в момента ми е ниска:D как да е, това ще го оправя. Термостата вече трябва да оправя, щото и парното ми спря вече заради него май<_<

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...