Jump to content
fenabg

Зимна хонда среща Дупница един много бърз сондаж.

Recommended Posts

Поради голямия зрителски интерес :P а и скоро не сме се виждали ,а и традицията повелява :cool: Та така вилата е заета до края на март :( ,събирам мнения да изместя срещата на почивен център Паничище .Цените гаранция ще са малко по високи но малко ,снега ще е повече и тн .Досега ако сме се събирали в 35 кинта сега ще е 45-50 .Хубавото е че пистата/снежната/ е до самата вила която имам в предвид - Панорама.А разтоянието от летището до двете вили е еднакво почти .Имам 5 дни за реакция и да почваме организацията . Говорим за последните петък ,събота и неделя на февруари .Моля всеки с мнение по въпроса да пише че времето е малко и ще ми е тегаво !!!Пишете аз ще отговарям!!! ,нямаме време :Phttp://pochivka.bg/o-9324-хотел__панорама_#prices

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "ЗА" :) Няма голямо значение в коя вила ще е, важното е да се напи*.. навозим исках да кажа :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Традиционо +2-ма за двете вечери или трите дни .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък да не разнообразим с мястото за спане и тия три неща с Паничище :rolleyes: ,На мен лично идеята ми допада и също съм ЗА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На линия сме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля ти се Фенче,вземи мееееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещавам да си взема бързия найлон :lol::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще припадаш със седем шейни най-малко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И там има храсти за вадене....Що да не? :)2-ма за 1вечер(засега)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направете и един драг като минали път , ако времето позволя тогава беше интересно само доста духаше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе времето ако е добре ще има всичко .Днеска се чух със собственика на вилата /готин пич/ ,няма проблеми за нищо .В момента цената на една нощувка е 25 лева с закуска .Ако се съберем над 25 човека цената ще падне на 20 Храната и тя ще е около 20 .Така че като цени ще се влезне почти като до сега .Има едно условие местата трябва да се капарират така ,че тези които се двуомят ще трябва бо бързо да решат .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма да мога да продължа организацията този път :( .Някои ще трябва да поеме щафетата .Налагат ми се няколко пътувания а едното е извън страната .Така че ако някои има желание нека пробва .Сменете името на темата и карайте в нея .Изкренно се извинявам ако съм подвел някои !!! В линка има и телеони за връзка които прецени може да се въсползва . Ако мога чрез компа ще помагам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с две думи пропадна работата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с две думи пропадна работата :(

Не е , но досега съобщените ми дати , съвпадат с плановете .Не случайно писах и за срокове по горе .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...