Jump to content
lubosilvi

Чека мига 9къси сигнала?

Recommended Posts

колеги някой??? Чека мига 9къси сигнала в някаква таблица прочетох No. 1 Cylinder Position Sensor??????????Някой може ли да ми каже какво означава тази грещка?? колата е акорд Ф20Б3 1994набор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, все пак си се престрашил да боднеш кламера!Като си бърникал делкото, си разбъзикал и сензорите вътре в него. Може само някоя жичка да си откачил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, все пак си се престрашил да боднеш кламера!Като си бърникал делкото, си разбъзикал и сензорите вътре в него. Може само някоя жичка да си откачил.

ами отворих капачката всичко си изглежда на мястото никъде нищо нередно не видях смеих онзи ден палеца бобината и комутатора и пършият ден нямаше проблем после изведнъж светна чек-а и все пак колата си върви без проблем!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да ресетнеш компа / изтриеш грешката / и виж ще светне ли пак!

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Как се ресетва компа на акорд колега знаешл ли? аз преди на д13ката махах един бушон за определено време ама на тая не ми се е налагало Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали минусовата клема на акумулатора за половин минута и готово!Много цитати правиш... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази сутрин свалих клемата за 5-10мин никакъв резултат продължава да си свети чек-а. контакт,гасне си паляи след 3-4 сек светва и така си върви!Някой

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ;)

Прочети пак,по горния пост на колегата Sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...