Jump to content
brum

прелюд 4-та генерация

Recommended Posts

въпрос за скоростна кутия - на прелюда дават скоростната кутия да се кара с масло 10w40 та въпроса мие може ли да се налее dextron 2 и дали няма да се скапе кутията ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не може само 10w40 другото е за автомат:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм колега че едното е за автомат а другото е за ръчни скорости - ама самия въпрос какво ще стане ако сложа декстрон на ръчна кутия (дали някои е пробвал) защото тея гумени предавки нещо не ме кефят и съм намисл една простотия - която на предната японска кола която имах като го направих предавките станаха все едно са от завода - влизаха много лесно и без проблем. та затова питам ?

Редактирано от brum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щом си го намислил,направи го и сподели после какво е станало:)Все пак и колата и скоросната кутия са си твои!Дали ще скапеш кутията???-Веднага вероятно не!За в бъдеще-нямам представа!Щом хората които са създали кутията са казали с какво масло да се кара,сигурно са имали нещо в предвид ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги - смених маслото на скоростната кутия - интересното беше че като източих старото - беше наи обикноженно диференциалнно масло (миришеше на чесун ужасно) - за да 10 000 км даване на газ нищо не и стана от моя страна . та сложих декстрон 2 и една готина добавка и познаите - скоростите взеха да влизат като нови . така че няма да успеете да скапете кутията с декстрона - аз поне още карам с нея:D

Редактирано от brum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...