Jump to content
a.aleksandrov

CR-V WEST ONE

Recommended Posts

Когато купих хондата все още беше с английските номера и ми направи впечатление, че в талона пишеше "CR-V WEST ONE". Някой има ли на представа какво означава надписа "WEST ONE" същият надпис го има изписан и на двете задни врати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ниво на оборудване, т.е. това си е CR-V LS с повече екстри.Любопитно ми е, с какво е накичено твоето?!

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си, че точно на отговор от теб се надявах :) Не знам кое може да му е по-високото ниво на оборудване, имам подлакътници и халогени, за друго в момента не се сещам. Какво друго може да е в повече?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май си прав, няма много разлика между LS, West One и ES. Единственото по-различно май ще се окаже коженият салон на ES Executive.п.п. Aaaa, имаш си и релси за багажник на покрива :Dп.п.п. Между другото, англичаните обичат колите за техният пазар да се различават от тези за европейския. В завода им слагат една лепенка (както в твоя случай) и хоп - появява се нов модел, само за Англия ;)

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен релси за багажник си имам и твърд калъф на резервната гума :D абе много екстри. По-важното е, че всичко друго си работи поне за сега (да чукна на дърво). Само не знам къде е карана, че ако видиш летите джанти колко са олющени, но до лятото мисля да ги оправя. Ето в България като не обработват пътищата зимата и си нямаме такива проблеми :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се учудвай за джантите.В Англия, човек не робува на колата си, а обратното. Само я "храни, облича и обува", за да му служи по-дълго (евентуално).п.п. А имаше ли екстри, като багажник пълен с кучешки косми, и/или седалки пропити с прокиснало мляко и мухлясала храна?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Салона е много запазен даже се изненадах, никъде няма скъсано, протрито, изгорено и косми нямаше :) само щората на багажника я няма. И стелките са като нови с изключение на шофйорската, на която мокета беше протрит на две места доста сериозничко като от пета на обувка, но пък гумената част е здрава и не мисля да ги сменям :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...