Jump to content
ico_accord

акорд 97

Recommended Posts

здравейте колеги !!имам следния проблем,колата ми гасне,прави го само един път на ден и то сутрин т.е. ако не е палена от много време парвият път гасне след това няма проблеми.ако може някой да ми каже от кое може да е ще сам много благодарен!!

Редактирано от ico_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като пали , всички цилиндри ли бачкат първоначално ? Сменял ли си скоро филтри - бензинов , въздушен ? Колко гориво има в колата като го прави това и от кога ти го прави ? Не си дал нито модел на акорда , нито година , нито двигател.Хората тук не са гадатели.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако не е сменян горивният филтър проблема е в него. Пробвай да дадеш два - три пъти на контакт без да палиш и тогава пробвай и виж дали ще изгасне първият път.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз имам същия проблем даже някаде във форума имаше тема за това http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=68473&st=0&p=1057252404&hl=%D0%B3%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B5&fromsearch=1entry1057252404 :rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да попитам за нещо някой знае ли каде се намира филтъра на купето модела е 2000кб. 97год. двигател F20Z1

Редактирано от ico_accord
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да попитам за нещо някой знае ли каде се намира филтъра на купето модела е 2000кб. 97год. двигател F20Z1

отдясно на колата под черният капак на чистачките аз не успях да намеря защото нищо не намират в магазините
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...