Jump to content
РадославКз

D16A6 mini-mi vs.D16Y7

Recommended Posts

Хубавото е че от днес в града има Сивик 4ген ВТ и ако пича се навие ще замерим с него и с клип, за да се спреш със глупостите.

Ако 4ген е червена не е ВТ,а е D16A9,но според мен много лошо ще те точкова ;) .Същото мисля и за D16A6 mini-mi.
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руле,мини преди гонката и си купи бинокъл,ще ти потрябва за да виждаш задния номер на 4-ката :D Весела Коледа,и нали знаеш ,на Коледа ставали чудеса :lol:

Редактирано от AMD
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, оказа се че не е, къцко ма е излъгал :lol: а9-ка е, ама ще стартирам срещу турбото като си я настри и си смени съединителя, с тая не иска.

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1
  • Надолу 14

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИ пуснете се с/у него да се види,ако е в добро състояние-колата е около 16 сек на 400м,+-0.1 сек :) Значи ако си мислиш че си 15.5 трябва да го биеш 4-5 коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си че съм 15.9 и го знам на 100% че е така, а с а9-ката не иска старт момчето. Като си смени съединителя на турбо а6-тицата и я настроят на дино ли на мино ли, с нея ще стартираме.Ако успея да го навия ще има клип задължително, да видим тогава какви ще са ви оправданията ;) (а9-ката е даже и без хидравлика)

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1
  • Надолу 14

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само 1 въпрос? Като мислиш че си 15ка(било то и висока) нали се сещаш че за сток кола това няма как да стане :) ВТИ 6та е 15,8-15.9 на 400м :) сток

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз казал ли съм, че съм сток?

  • Нагоре 1
  • Надолу 13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста го повтаряше :D да не търся и по други форуми ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата година брат, миналата година!

  • Нагоре 1
  • Надолу 13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ Станиславе Станиславе... Хайде като се стопли времето пак ще дойдем със Све и Резо ;) и ще се пробваш със моята Б16 ка във 6 ген и една Б16 ка във 5 ген и един турбо рекс Д16 :) и клипове че направим. Хайде не се заяждайте на пролет ще си проличи. Весела коледа

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: и двамата знаем, че нито една от тия коли които изброи не е 16сек + тава нали знаеш, че знам кво си сменил по твойта, маймункее :P Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1
  • Надолу 15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това коя колко е и от там да правите сравнения с вашите нз... всеки старт според мен си е сам за себе си. Демек ако трябва да садим така по сметките на рулмейкър моято кола е 14.7 :D Защото имам стартове с бмв 328и което сток му дават 14.9 а това има генерация доста по къс дифенциял от оригиналния и '4ип и вървя пред него около кола и половина... така че ако не стартиратe няма как да разберете () Весела колега на всички

Редактирано от fresh4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е що бе на резо 5 ген е напълно стокова б16 ка дори генерация и филтър няма а и има 50 кг. кит по нея :blink::lol: пък и нали е за кефа цялата работа ко толко ще снимаме да се кротнат и другите момчета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:cda33e7d8a това не е реалното ускорение на колата клипа е стар а от тогава съм направил това онова .)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това коя колко е и от там да правите сравнения с вашите нз... всеки старт според мен си е сам за себе си. Демек ако трябва да садим така по сметките на рулмейкър моято кола е 14.7 :D Защото имам стартове с бмв 328и което сток му дават 14.9 а това има генерация доста по къс дифенциял от оригиналния и '4ип и вървя пред него около кола и половина... така че ако не стартиратe няма как да разберете () Весела колега на всички

Спора не беше кой ще бие, а дали терминалната ми е малко под 150км/ч и дали не съм 15.9 на 400м
  • Нагоре 1
  • Надолу 14

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем батка мойта терминална беше около 150-2.А колата вървеше де да знам...4 коли разлика от 14.6 кола на сливен.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми на доста места сме мерили 400м и винаги на финала съм с около 145+, а ако гледам показанията на дневния киломертаж на 400м леко подминавам 150, но това е защото все пак на старта превъртам леко гуми и така... сещаш се за какво говоря.А иначе си мисля, че съм 15.9 , щото стартирах с едно ауди, дето на божурище е мерено 15.6, 15.7 и падам с 2 коли и половина, а кола дето дава 16.2-3 я бия. Може и да греша, но е малко вероятно.п.п. нали знаеш че 14.6 на Сливен е 14.9-15 на Божурище?

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1
  • Надолу 14

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rulemaker пиша от името на всички,които се събираме в Пазарджик.Като се позагрее малко времето и като направим следващата среща в Пазарджик имаш официална покана от цялата група.Избор за сферка имаш голям 5ген хеч Б16А2 сток,6ген Б16А1 с доработки,турбо Д16А6,турбо Д16А8,Д16А9 с доработки,селика ГТ4 :P .Със сигурност изпускам някой,но както и да е :) .Сам знаеш,че от тия коли никой не е заставал на писта с професионлна измервателна техника ;) .Не приемай нещата толко сериозно,кой какво време дава и кой ще бие не е от значение.Важното е кефа да става ;) .На Коледа стават чудеса,отивам да пусна тото :D

Редактирано от SVE_1986

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е мисълта и на мен, ама някои хора го приемат прекалено лично явно. А за на резо колата че е сток го разправяй на някой друг, май забравяш, че каквото кажете на къцко го знам и аз :DИначе нито една от колите дето ги изброи не е 16сек и това го знаеш много добре.

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1
  • Надолу 13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sve изпусна на Петко Д13 ката :):P а и най-бързия рекс във света.. Ония червения ахаххаСтаниславе с теб се ловя на бас по каквото кажеш идваш когато кажеш и гледаш сам ако намериш нещо което не е сток ще ти подаря моята :) Той къно май само те плаши с нашите коли :) хахаха

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На божура времената са по-лоши това го знам :) Но като цяло пък времената на божура са по-лоши от реалните :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може, ти си от столицата, по-добре ги знаеш как стоят нещата там.Пеца, току що си изгуби колата :lol:

  • Нагоре 1
  • Надолу 15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре кажи ми какво му е правено по колата ? : ) за какво знаеш ти да ти кажа бъркаш ли се или не ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има чип, генерация, портвана е и е шлайфана главата, има бенз регулатор, не помня всичко вече

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1
  • Надолу 15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха Имаше чип,,, но започна да върви по малко с него и го махна :) двигателя никога не е отварян, нищо не е портвано и не е шлайфана главата, няма бензинов регулатор и нищо друго ;) поизлъгал те е Къцката ;) хахаах или ти е говорил за моята кола :)

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия неща ти си ми ги казвал, преди година близо, иначе неска за твойта си говорихме с къцата, щото ходих да го карам да стартираме.

  • Нагоре 2
  • Надолу 14

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам едно предложение да се съберем на самолетната писта с.Леново до гр.Първомай да се види кой какво му може колата а не само на приказки

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз съм навит ама нека се сгрее времето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: на мен са ми 130+ км в едната посока, и докато дойда съединителя ще ми е прегрял :lol:
  • Нагоре 1
  • Надолу 15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: От вчера следя темата и само 2 неща ще кажа, кой както иска да ги разбира:"Блажени са вярващите" и "вълка козината си мени, нрава- не"Честита Коледа и приятно прекарване на празниците.
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакайте да дрисна пърдом да драсна и аз малко тук! 1.Абе Руле ти пак непотготвен се изказваш, като се дърпа с въпросната Б18-ка момчето знаеше ли че се дърпате или си е карал спокойно из града:)2.Д16 миними в 4 генерация ще ти даде такъв бинокъл че си нямаш идея, освем ако пича с 4-ката не е забравил да си сложи някой кабел на свещите тогава бинокъла ще е малко по малък.3. Абе за твоето купе само говориш аз една гонка не видях с него явно пред клавеатурата много те бива внимавай само с интервала че там е ръчната а на вън е хлъзгаво;)Аа със здраве.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,1. писал съм ника на колегата с б18-ката, питай го2. не ми се вярва3. бая клипове качих, просто явно не си гледал

  • Нагоре 1
  • Надолу 13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее аз докато изтрезнея темата станала 4стр. Към колегата мен не ме бърка колко "км" е пътя до теб,ще дойда да се замерим и да решим спора вече.С приятелката ще си направим една разходка преди или след нова година и без това имам малко работа до твоя град ,така че чакам да ми дадеш някакви твои кординати за връзка.п.п.Весела коледа на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Коледа става чудеса и хоп:темата е заключена поне докато не се успокоят малко страстите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rulemaker написа:

Публикувано изображение

Мерено е с програма за андроид телефон с ГПС, просто та спорта, колата беше с 60кила в багажника. Незнам до колко е реален резултата, но подтвърждава съмненията ми, че съм равна 16-ка или много, много висока 15-ка.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...