Jump to content
TEHKO

сивик 5 наводнение!

Recommended Posts

имам болка за умиране.... днес валя дъжд по продължително и сивика ми се напълни с вода ! поне разбрах че няма дупки отдолу по корема защото е пълна като леген 2-3пръста вода е събрала ... и така забелязах че прави точка на предните 2стелки може ли някой да ми каже от къде минава тази вода защото едното място си е доста опасно все пак бушони има там! а другото от парното под жабката от къде ще тръгне тя вода.. случва ми се за 2ри път това нещо но първия път си мислех че е от вратата защото имаше РЕКА :) днес мисля да разглобя пластмасата която е за чистачките да проверя дали има каналчета за оттичане на водата и дали не са запушени с някое листо ии някой ако ми предложи добър вариант как да махна сега водата защото представяте си под гумената стелка какъв е ужас и ще мухляса 100000000% днес цял ден карам на пуснато парно на 4 в краката да духа и на отворен прозорец и ефекта е минимален

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Имаш ли шибидах ? Редактирано от atoma
Изб�гвайте цитатите, о�обено ако �а непо�ред�твено преди ваши� по�т.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да но проблема не е от него един колега ми подсказа да разглобя пластмасата на чистачките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах този проблем. Оказа се маншона на кабелите от купето към двигателя беше пробит заради старата аларма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от кум пасажера ми протече през вентилатора на парното заради една гума под пластмасата на чистачките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почисти си улуците :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като казваш, че пролема не е от люка имаш предид, че си проверил отводняващите го маркучи и не са били извадени, запушени или нещо подобно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шибидаха се оттича перфектно капе си вода до калниците без никакви проблеми и другото е че е идеално зазимен точно поради такива страхове :) тази вечер ще разглабям тия работи че нещо не ми остава време и атмосферните условия не отговарят ще постна снимки с решението на проблема и си мисля че и аз имам проблеми с кабелаците от стари-нови аларми! :) ПЗ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е решен- като съм барникал кабелите на таблото съм откачил маркуча :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...