Jump to content
dandan

шум в купето на хонда цр-в 1ва генерация 147коня

Recommended Posts

Здравейте, наскоро се сдобих с хонда цр-в 1ва генерация 147 коня, та въпросът ми е следният, когато се движа с над 100км се чува шум в купето от свистене на вятър от лявата врата, забелязах ,че отвун тя изглежда по надигната. Колеги ми казаха ,че проблемът е в оплътнението, та искам да попитам за ващето мнение и ,ако е от въпросното оплътнение ,как мога да реша проблема ? Благодаря предварително !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също свири от шофьорската врата, но не съм се задълбавал в проблема. Не съм забелязъл да не се затваря плътно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако вратата е усукана или не е центрована също може да свисти .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами регулирай си вратата и провери как прилепва уплътнението по рамката.По принцип Хонда не са с най-добрата шумоизолазция на купето,но може при теб да свисти вятъра и да е още по-натрапчив шума.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от форума каза ,че не можело да се регулират вратите на ЦРВ 1ген. Оплътнението е ново но проблемът си остана...и все си мисля ,че все има някакъв вариант за регулаж на вратите....май ще се ходи на майстор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с регУлажа на вратите е нещо ново за мен. При мен свисти от уплътнението на прозореца което прави джобче голямо колкото върха на кибритена клечка обърнато срещу посоката на движение,при извивката над страничното огледало.Не предполагах че може да е от толкова малко разместване .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...