Jump to content
tro6evo

Отново за Варненци !

Recommended Posts

Първо да се извиня ако спамя с темите които пускам ! Ако трябва админите да ги трият другите ...И сега към въпроса .. Счупи ми се шапчицата на крушката във фара която е и ми дере по рефлектора , сега се пробвам да го разлепя ама нещо не ми се получава ,а и нямам много време да се занимавам и колата май не и се седи без 1 око , някой има ли представа къде мога да отида да ми го бахнат да направя трампата с шапчицата от другия фар и да ги залепят ???? Ще съм ви много благодарен ако в най скоро време някой отговори :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде не зная но сваляш фара махаш металните скобки(ВНИМАТЕЛНО) и нагряваш с топъл въздух после с нож разлепяш ииии като си направиш там шапчиците слагаш силикон като нанасяш много старателно и добре за да оплътниш добре че после ще има тема изпотява ми се фара! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тези черпаци съм ги махнал и фара свети много по добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип знам че се нагрява с горещ въздух ама 1во че го нямам 2ро .. както казах нямам почти никакво време .. за това ако има някъде където ги правят .. но в крайна сметка ще ги разлепя сам ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай някой авто бояджия. Иначе ако сам решиш да се справиш ше иска доста нагряване за да успеееш да отплепиш стъклото на фара. Ето една тема по въпроса:Фарове

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не е толкова трудно да се отвори фара. Аз моите ги отварях със сешоара на жената :lol: , нагряваш и опъваш по малко от всяка страна и се отваря. После по същия начин се затваря и не отнема повече от половин час ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той тоз сешоар на жена ти направо чупи всички рекорди :D аз снощи се пробвах ама му идва слабичък :D

Редактирано от kokodaf
�е цитирай коментара непо�ред�твено преди тво� !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз карам 6та японка и преди 4-5 дена си направих фаровете черни сам, е не сам с помощ от приятели, но...Елементарно е - свалящ фара, махаш всичките му крушки и машинки, пускаш фурната да нагрее добре (на най-топло, около 250 градуса.) слагаш фара вътре и затваряш за 2, макс. 3 минути, вадищ го (ПАРИ!!) и с помощ от някой го разлепяш внимателно (веднъж тръгне ли е готов :) )отвертки 1-2 са много полезни. Като си готов с 1 силикон го минаваш по фугата и залепяш обратно. Моите ги минах 2ра ръка силикон по фугата след 6-7 часа и за сега са по добре от преди дори ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги :) Вчера го пъхнах във фурната на 180 градуса :) разлепих го поизчистихго както сметнах за добре .. после махнах кирливата шапчица и пак го залепих минах и един път от горе по фугите направо по целия фар ии го сложих ... смятам че няма да ме накара пак да го отворя :) за сега карам без да сум му свързал крушката ,че май не е засъхнало все още на макс ама довечера и нея ще я вкарам в движение :)))) ама това с фурната си беше най добрия вариант , един дядо ми го говореше и ми каза как става фокуса :) Поздрави на всички :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...