Jump to content
DIDDO

Курсова работа за ХОНДА

Recommended Posts

Здравейте колеги! Предстои ми да изготвя курсова работа по информатика на свободна тема.След дълго мислене се чудих каква да бъде тя и се сетих да пиша за любимата ни марка ХОНДА. Можели някой да ми помогне да набавя необходимата информация и съставянето на няколко таблици с помоща на MS WORD,EXEL и P.POINT ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви таблици точно ще правиш? Каква информация ти трябва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам никой да обидя, но колега ти ще пишеш курсова работа по Информатика, а имаш нужда от помощ в изготвянето на "няколко таблици с помоща на MS WORD,EXEL и P.POINT".. :lol: Аз ли съм от старата школа или вече и с Powerpoint и Word се правят таблици.. И на какво по-точно ви научиха ако не можеш да направиш една таблица на Word, един документ на Powerpoint, да не говорим пък една презентация на ExCel :lol:

 

И въобще каква курсова работа е да събереш случайна информация (на "свободна тема") и да я набуташ в два офис документа?! Нищо лично, но нямам думи.

 

Успех колега!!!

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти трябва техническо инфо за ремап и това на какъв принцип работят Еку-тата и тн виж pgmfi.org; Ако ти трябват общи приказки let me Google that for you

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...