Jump to content
Most_Wanted

Търся информация са Соичиро Хонда

Recommended Posts

Колеги имам да пиша реферат за личност - лидер по избор и сметнах, че ако напиша за Сочиоро Хонда ще бъде интересно на колегите ми пред които ще го чета, пък и ще съм по-оригинален от тях защото малко хора са запознати с тази личност. Молбата ми е да ми помогнете с набавянето на информация, защото реферата трябва да е 10 страници, а това което намерих с GOOGLE е твърде малко, а всичко останало е на английски, а на мен езиците малко ми куцат. Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси с търсачката, един колега беше сканирал цялата книжка, автобиографична за Соичиро - много рядка. :) Не знам къде е темата, просто потърси и ще я намериш, във форума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако искаш мога да се пробвам да ти пратя книгата Господин ХондаТам има доста информация за него а и е на български.Ако я нямаш разбира се понеже тя беше пусната от някой друг колега тук в Форума.Ако искаш напиши ми e-mail и ше ти я пратя там тя е в PDF формат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги. Информацията е предостатъчна и утре ще падне голямо четене и писане, докато успея да си извадя това което ми трябва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...