Jump to content
galev_90

Хонда Прелюд 4

Recommended Posts

Вчера свалях платката за парното и опвавих спойките,и вече си бачка на 6.Проблема е че дръпнах жилото командващо регулирането на топло и студено,и сега не мога да сменя напълно.Жилото ми се оказва опънато малко след средата на регулатора.Някой има ли идея как може да го оправя това и да си бачка както трябва.Благодаря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заври се под таблото пред пасажерската седалка. Там е другия край на жилото. Откачи го от там, монтирай го на модула за управление и след това отново под таблото. Успех и със здраве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи монтирано и на двете места е жилото,но просто като тръгна да местя от топно на студено стига до средата и не може повече.Един вид жилото се явява опънато.Как стана така тоя номер не мога да си го обясна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправих го.Колко лесно е направено.Благодаря за отговора колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги време е за следващата главоблъсканица.Отзад на кората на прелюда имам някакви гадни колонки малки.Имам и елипси пайнер от предишната кола,проблема е че не влизат смисъл отдолу има някакво кръгло железце,и магнитите опират и не мога да ги вкарам.Някой по някакъв начин ако може да ми каже как да си монтирам елипсите в колата ще е много добре,че тия кадето са в колата хем са слаби,хем подпръцкват..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махаш "железце"-то и слагаш новите колони. След това или слагаш амортисьор на багажника, или го подпираш с дръжка от метла. :D Друг вариант да вкараш по-големи колони от оригиналните няма. А "железце"-то е пружината, която отваря багажника и го държи отворен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е така, но тези елипси за които говори колегата едва ли ще влязат.

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще трябва да мисла да слагам оригинална музика.Жалко че елипсите няма да станат,свиреха супер здраво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако приемаш съвети - направи си добра предна линия (във вратите). Отзад нямаш нужда от "тупалки". Слагаш 2 13см Херц във вратите и хубяви пищялки и ще си имаш добра музика. В моя прелюд като пусна музика вътре не се стои, а отвън не можеш да разбереш че е пусната музика.Освен ако не си от типа гъзета, които много държат всички живущи в квартала да знаят че се прибираш в 2 ч. посреднощ и че слушаш Преслава (а задния ти номер дрънчи на тенекия от баса). ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах го вече това с баскасите,не си струва според мен.Едни колони като пайнерите кадето ги имам ми стигат.Трябва начи да мисла да слагам във вратите и там на таблото мисла евентуално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах го вече това с баскасите,не си струва според мен.Едни колони като пайнерите кадето ги имам ми стигат.Трябва zначи да мислq да слагам във вратите и там на таблото кадето има място евентуално

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтирай си хубави колонки отзад в оригиналните стойки,аз така съм направил и съм доволен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ще стане ще меря и ще слагам,само заплатата да дойде,за всеки лев съм му намислил място.А за спойлер,плеър,аларма :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектна е,не и личат годините и не виждам забележки.Само да те радва. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава количка колега,с здраве да си я караш! :honda: И все пак бих те посъветвал да си сложиш предните и задни оригинални калобрани,особено задните дават някакси по завършен вид на бронята.Но това си е мое мнение де.И един въпрос на който би могъл да помислиш ако искаш -заслужава ли си заради един спортен волан да се лишиш от еарбега? ;) (ако имаш такъв де ако нямаш въпроса ми е безсмислен :oops: )

Редактирано от nightfighter

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите пожелания,относно еърбега,уж няма въздушни възглавници.За калобрани и такива работи искам да видя наживо същия цвят с калобрани как изглежда,и ще го мислиме.На първо време съм замислил крило(оригинално),сд плеър,аларма.Въртят ми се и други работи за сериозни ъпгрейди,но на този етап няма как да стане,маренски пари не стигат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...