Jump to content
scre

Конзола за сивик 96 хеч

Recommended Posts

Колеги някой засичал ли е тази конзола да се продава някъде? Независимо сайт или обява,търся си от много време и всичко което намирам е или с навигацията или е за англичанка :blink:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

драгича продава такава,ама е от десен волан

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз си търся такава,но много трудно се намира.Гледай в Ибей,предимно колите правени за американския пазар са с такива!

Редактирано от Tino
Правилни� начин за цитати !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

драгича продава такава,ама е от десен волан

Ако е за десен лесно се намира,но с левия си е зор,има един-два варианта в ибеи ноо там е 150$ + половината за доставка,и тук в нашата шантава държавица като ми праснат едно мито на стоката ииии куриера... и просто ми се отщява да си купувам конзола :huh: Редактирано от scre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търся доста отдавна, но не намирам, освен конзолата ти трябва и управлението на климатика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И инсталацията между конзолата и управлението :rolleyes: Друг въздуховод...Във форума си има тема за това...Иначе и мен ме кефи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и от кола с десен волан може да се напасне, но това ви е най-малкия проблем, ето моята например, взета е от JDM Civic EK4 седан:

Публикувано изображение

 

 

Трябват ви и другите части за суап-а, най-добре и с инсталацията. Драго ги има накуп и цената им е добра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

...има един-два варианта в ибеи ноо там е 150$ + половината за доставка...

 

нали се сещаш че на 150+ плащаш само конзолата без карантиите вътре. Пълния сет който ти е нужен за да я подкараш излиза на 250+ долара без доставката! Поредният колега който си сложи такава конзола скоро може да потвърди цената от 500лв на която му стъпа цялата интервенция!

 

п.п. не знам какво значение има лява или дясна

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак ти поне си наясно ,че когато предпочиташ да си различен е свързано с харчове :)Преди 3 години или там колкото са, когато Manniak си пусна темата си казах тоя е изперкал в какъв филм се вкарва....но почти веднага реших че аз съм следващия .Не успявах да намеря пълен комплект и накрая си я купих от ZERO и то само конзола с малка част от нещата които ми трябваха да я подкарам.Ако нямах моргата трябваше да купувам всичко останало.Същата работа и с таблото от S2000 което ми беше фикс идея.Първият продавач който се нави да прати до БГ.. и бях в джаза.От там колко време отне да го подкараме аз си знам.Добре че беше колега от форума който се нави да направи конвертора за VSS i температура.Аз с колата вдигната на крикове и закачен честотомер при аверите от Импас 56 и диктуваме по телефона данните.За да не съм на 100% офтопик,пълно е с такива конзоли в Ибей,чакане му е майката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...