Jump to content
HCT

Ангелски очи за 6 та генерациа .

Recommended Posts

Здравейте искам да попитам който е с такива фарове моля да изкаже мнение ,дали си струват ,дали светят добре .Просто какво мислят изцяло за тези Фарове . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива със затъмнеми стакла и ксенон ,и визията на колата ми харесва и светлината която праят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля,обаче гледам се продават доста такива фарове и гледам бартер за оригинални фарове и добро състояние " и за някакви си 200 -240 лева пак нови са 320 . някаде и ми праи впечатление че неги харесват .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене не ми харесва извообше

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и моите фарове мога да кажа че са перфектни . Като чисто нови са . Това е ясно че с тея фарове става По добре видът на предницата. но Ефекта какъв е незнам .!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-малкото ефекта от ксенона ще е много по-голям отколкото с обикновените крушки, пък и като сложиш фаровете с лупи да насочат светлината както трябва ще стане перфе Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел ти докато не пробваш и с фабричните и Ангелските очи , няма как да усетиш сам разликата , това кои какво казал го остави , всеки сам си преценявам какво му е хубаво ;)За мен лично Ангелските очи нямат равни, изпитано !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз съм с Ангелски Очи от една година мога да кажа:1.Осветеността е по-малка от тази оригиналните фарове,но ако си сложите хубав ксенон,нещата коренно се променят!2.Има леки луфтове,не пасват на 100% като оригиналните,но си има цака за нагласяне!3.Визията на колата става жестока (лично аз си харесвам колата,повече със Ангелските очи)4.При влажно време,ако не са напасти хубаво,ми се е случвало да има влага вътре в тях,но за сега нямам проблеми!5.Забелязвам че след летния сезон,от горещините,горния слой на пластмасата започва леко да се бели,и това може да се оправи,минават се хубаво водно фаровете и се пръскат с лак,после се полират и са като нови!Аз лично не бих си сменил фаровете,като при всяко нещо си има и положителни и отрицателни страни,въпроса е какво искаш ти и кое може да пренебрегнеш!Преди:https://picasaweb.google.com/111775449213426171029/DropBox?authkey=Gv1sRgCMOk4fP-sryOWQ&pli=1#5679089985056320642След:https://picasaweb.google.com/111775449213426171029/DropBox?authkey=Gv1sRgCMOk4fP-sryOWQ&pli=1#5679093315176184498Надявам се съм бил полезен!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С такива съм от 4 години,много добра визия сравнение на други марки коли но като освтяване не са много добри.Другото което не ми харесва след 2 години от слънцето станаха като на пукнатини и ги шлайфах с водна шкурка и после ги минах с лак двукомпонетен.Сега ги гледам пак са тръгнали да стават като преди :)Снимка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Angel eyes + ксенон и съм много доволен.Визия и светлина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на мойта 4та генерация също бях доволен от енжълите с ксенона и ниското окачване и с джантите с фланците изглейдаше изродски ;)http://imageshack.us/photo/my-images/6/40311124378495448618252.jpg/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...