Jump to content

Recommended Posts

Закупих от въпросния колега от форума alpine x305,като преди тва имахме уговорка за kenwood kenwood 6047u,взех алпина защото имаше сертификат че уж работи с ipod/iphone, колегата не ми прати шейната на касетофона и като му казах че не чете нито 1 тел и ipod и искам да ми го замени за kena, се съгласи на другия ден му звъня и се бил отказал, а шейната нямало как да ми я прати не можел да я извади....... и сега имам бижу което не мога да ползвам тъи като тоя алпин има за сателитно радио и буксата му не отговаря,единственото нещо заради което го купих е да може да ми чете телефона ,колегата явно гледа да искара максимално пари и от 2-те неща и за тва постъпва така........... да е жив и здрав

  • Нагоре 2
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е..си колко неграмотен пост! Ако така говориш в действителност, нормално да не се разберете :lol:

Редактирано от tazzz
  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koгато съм ядосан и аз пиша небивалици...1. Относно въпросния Alpin наистина се вързва с iPhone и iPod (с кабел) /така пише в нета :)/2. Малко е некоректно да ти продадат "касетофон" без шейната!3. Малко е некоректно да нямаш възможност да го върниш при полужение че само си го пробвал и не ти върши работа! Особенно когато не си дал 20-30 лева за него, а малко повечко!п.п. Всичко се връща рано или късно, но защо да се налага!?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре мислех да не пиша тук, но просто не се търпи. Колегата купувач нищо против него, меко казано досаден, няколко дена му обяснявам часове наред какво-що. Когато му пратих СД той беше НАЯСНО че не мога да измъкна шейната. След това ми звъни вика сложих 10 флашки не чете нито една, след малко пак звъни, абе не чете телефона, чете си флашките, хубав е, най-хубавия дето съм имал досега ама не го искам. Аз не мисля че трябва да заменям стока защото някой не знае какво иска.

 

И последно да се обърна към колегата КУПУВАЧ след като съм НЕСЕРИОЗЕН защо след като продаде въпросния "ПРЕЦАКАН" Alpine може би за по-висока сума от тази която му го дадох аз СЕ СВЪРЗА ОТНОВО С МЕН разбрираш ли да ме пита дали съм имал нещо друго.

 

Мисля че и в този форум съм имал контакти с доста колеги и досега не съм бил некоректен спрямо някой. Просто някои неща си имат граници.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От въпросния колега Купувач / странника от Москва / - има доста оплаквания относно досаждане , преки свидетели сме колко сложно му беше да си избере автомобил и какво да го прави !!! Към gamencerista - За да е пълна темата сподели на каква стойност бе закупен плеара , за да им стане ясно на хората истината !!! За мен това не е некоректен Продавач , а не наясно със себе си Купувач - също !!! Темата му за въпросния плеар - http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=68783

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: То ако почнем да се оплкваме колко е досаден всички с които си е писал и на лични и на скайп ,че и забравя на кой и какво е писал абе пича е яко :spam: Извинявам се за офтипика ама ми е любимец :heart::D Редактирано от Balinkata
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре мислех да не пиша тук, но просто не се търпи. Колегата купувач нищо против него, меко казано досаден, няколко дена му обяснявам часове наред какво-що. Когато му пратих СД той беше НАЯСНО че не мога да измъкна шейната. След това ми звъни вика сложих 10 флашки не чете нито една, след малко пак звъни, абе не чете телефона, чете си флашките, хубав е, най-хубавия дето съм имал досега ама не го искам. Аз не мисля че трябва да заменям стока защото някой не знае какво иска.

 

И последно да се обърна към колегата КУПУВАЧ след като съм НЕСЕРИОЗЕН защо след като продаде въпросния "ПРЕЦАКАН" Alpine може би за по-висока сума от тази която му го дадох аз СЕ СВЪРЗА ОТНОВО С МЕН разбрираш ли да ме пита дали съм имал нещо друго.

 

Мисля че и в този форум съм имал контакти с доста колеги и досега не съм бил некоректен спрямо някой. Просто някои неща си имат граници.

 

Нека ви разкажа цялата истина,свързах се с продава gamencerista преди няколко седмици и го попитах какви cd radio-та има.Той ми каза в момента имал само висок клас едното го ползвал той alpine x305 другото KENWOOD 6047U уж като ново ама нямало дистанционно. Аз си избрах кена и му казах да ми го донесе,поради причината че плеара бил в uk той работил разбирате ли с dhl. Всеки знае dhl експресни международни куриери,след около 2-3 седмици все още нямаше никаква информация и аз му писах и той каза че щял да му го донесе някакъв негов приятел с кола която се била развалила в Германия,а предварително ми беше казал че ползвал отстъпки от dhl и до десет дена ще получи въпросния плеар........ Измина доста време и му писах пак и той каза че скоро щял да доиде Kena с дистанционото на кена му искаше 250лв , но искал да си продава и алпина и се опитва да ми го продаде, споразумяхме се за цена от 290лв като доставката е за моя сметка което прави малко над 300.Въпросния плеар получих без дистанционо кутия шейна и т.н. по всяка вероятност може и да е краден и т.н. още същия ден обиколих всеки възможен магазин и питах много хора за такава шейна и я няма никъде просто тя е някаква много рядка и уникална,а колегата просто не можел разбирате ли да я искара шейната измисляше си някакви глупости и небивалици щял да я счупи и не знам си какво . Когато получих алпина единствената флашка която прочете беше 32гб флашка на Patriot ,флашки които не успя да разчете бяха на corsair и други производители а 32гб от нея откри само няколко песни някъде 1/2 или 1/3 от флашката реално беше прочетена,правих ресет бутони писах на алпин съппорта и какво ли не,опитах да свържа с alpina който закупих от въпросния колега gamencerista iphone 4 ,ipad,iphone 1 плеарите бяха пробвани директно към алпина с кабела на алпин както и с кабели на епъл 3 различни оригинални кабела при всичките еднаква грешка и изобщо не зареждаше даже устроиствата,като винаги изписваше usb device error . Много хора по различните форуми имат проблеми даже и Ipod не могат да свържат след като доста от буксите не отговаряха включително и тая за радиото и можех да ползвам.Тоя алпин само с 1 флашка частично можех да използвам , и аз реших да го продам, като преди това говорих с колегата и го помолих да му го върна и gamencerista се съгласи аз ангажирах дори човек защото съм от другия краи на България да направят размяната и да се тества плеара че работи за kenwooda които е много по евтин, колегата щеше да ми звъни на другия ден но така и не го направи , каза ми че неговия познат които му донесел kenwooda не давал и не искал да правим размяна :blink: ,разбирасе колегата не ми се обади и трябваше да му звъня пак за да разбера тая лоша новина за мен........ поради причината че на мен тоя плеар изобщо не ми върши работа не ми чете доста флашки не ми чете телефона,таблета и т.н. реших да го пусна за продажба,плеара го продадох за 300лв като доставката беше за моя сметка което реално прави 280лв чисти, така че gamencerista изобщо да не говори че съм го продал на по висока цена отделно поръчах и шейна от европа и като цяло тоя плеар ми коства приблизително 50лв загуба+телефонни разговори с въпросния "коректен" колега gamencerista.Аз след продадох алпина го питах дали все още седи kenwooda и той ме излъга че го бил запазил като преди тва го зе за мен :lol: един познат му писа и той каза че още го продавал,а на мен ми пее други песни.....От колегата gamencerista повече и едно кламерче не бих си закупил, в момента съм с чисто нов clarion ако някой се интересува тва е модела

 

CLARION DXZ 588 RUSB има и 2г гаранция,и пълен комплект не като gamencerista гол като пушка плеар.

 

 

п.с. Забравих да отбележа че имам много опит с доставки и внас от различни места на света като колегата gamencerista така че тва всичко което е направил спрямо мен си беше направо един много як филм.

Редактирано от stranger in moscow
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...чете отлично флашки както и aux жаковете му работят перфектно...

Това твои думи ли са или не :) Какво се оказва , че май си излъгал и новия собственик да не пусне и за тебе тема за оплакване :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не подържа някой производители флашки тва е лично мнение, при клариона го имам същия проблем само че той си чете малките големите му правят проблеми, да мои думи са и на предния продавач, но аз казвам какво съм пробвал и какво четеше при мен.Разбирасе причините за това могат да са много файлова система прекалено много файлове папки или просто несъответствие с даден производител.Ако искаш пиши на alpine и ги попитаи :) аз не съм производител на car stereo .Aко искаш им пиши на alpine да разследват детаилно проблема,с флашките и у-вата.

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще използвам една фраза от филм : Please someone shoot me !!!Поздрави на колега от Добрич :P

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за тебе и другия път направо продаи нещо без панел кабели и дънни платки хем останалите неща като ги продадеш поотделно дистанционо кабели кутии шейни щипки ще искараш повече пари :)

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изложиха се двете гледни точки. Темата се изчерпа. Кой крив, кой прав, ще преценят потребителите за себе си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...