Jump to content
harmonika

Търся ръководство за употреба на Акорд 8 ген - 2008г, дизел

Recommended Posts

Здравейте,Наскоро се сдобих с Акорд 8ма генерация, но нещо не мога да се оправя с инструкциите от книжката, защото са на немски. Едвам успях да сменя езика на менюто и блутута на английски, но не мога да се оправя с настройките и пейрването на блутута, а и с други от джаджите в колата. Някой може ли да ме упъти с линки или друга информация, защото в нета намирам инструкции само за американския акорд и нищо за европейския.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София, можеш да си купиш всички книжки от Юби-Ко (не знам цената).А ако си ОК с английския - търси в нета за Acura TSX. Може да видиш дали ги има и в www.typeaccord.co.uk

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! С руския не се разбираме много, но колкото да схвана смисълът мога да се оправя. От линка не видях опция, от която да разгледам или изтегля упътване, а http://typeaccord.co.uk/forum е доста оскъден на информация за 8ма ген. Преди малко ходих до Бултрако и приемчика ми пейрна единия телефон. Като се прибрах си пейрнах и другия, но явно блутута на колата не поддържа повече от един телефон, което е доста неприятно(Мазда поддържа до 7). Опитах се и да плейвам музика от телефона през блутут и стереото на автомобила, но отново неуспешно. Ако някой има представа какво е положението със синия зъб моля да пише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам Сивик 8 ген. дизел 2007 и имам "Инструкция за HFT"; ако има съвместимост, може да го сканирам и пратя на мейл - 13 стр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но намерих инструкция в интернет на английски. Ако на някой ще му свърши работа https://techinfo.honda.com/rjanisis/pubs/om/BTL120/BTL12009OMA.pdf

Карам Сивик 8 ген. дизел 2007 и имам "Инструкция за HFT"; ако има съвместимост, може да го сканирам и пратя на мейл - 13 стр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...