Jump to content
respawn

Бутала от Д16А6 (ПМ6)

Recommended Posts

Здравейте колеги. Влезе ми една муха за буст и така интеренсувам се дали някой знае на какъв буст/коне/натоварване могът да издържат тези бутала.

 

п.с. Витарите не са ковани бутала и виждам в теми ,че стискат до рекордните 635 WHP, Изхождам от там че смесите трябва да са перфектни за да стане това с тези бутала, идеята ми е дали тези от А6-ка няма да държат ~320-50 коня ако сгъстяването е около 8.3:1 ?

Ето ги и тях :)

 

Публикувано изображение

Редактирано от respawn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще издържат бре нали ти казах :) Всичко зависи от мапера :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано си пророк :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за ежедневка макс дават 8 пси,ако се кара само по гонки 10-12 пси.Но трябва смесите да са ти на 6 иначе....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

murdera можеш ли да кажеш от къде видя тази информация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне и аз ще турбинирам моята и търсих колко държи сток блока и такива неща мернах из чуждите хонда форуми...Иначе е много относително,поне от това което четох,при някои на 0.4 бар има ядове,други карат 5000 мили на 0.8 без грешка...явно най-важното е двигателят да е читав(разбирай нови сегменти и лагери)+ перфектни смеси.Под 12 да сме точни като си в боост.И естествено трябва да има отлично смазване защото натоварването на чаркляците при надув и 7000+ об е страшно

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един по лош бензин да сложиш тоест български и хубавите смеси са до там и ще има едно бумм и много пари назад ;) Това е реалноста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,за това ти трябва широколентова и гледаш смесите=ако обеднее караш леко докато изхабиш бенза и така..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това... е на 100% с горивото, мисля колата да е след нареждането й ,да е с настройка с някой бензин 100 октанаАко някой може да ми помогне за някой линк с някакъв такъв проект ще съм много благодарен... Аз съм търсил ,но немога да намеря или по точно незная как да го формулирам за да го търся.

Редактирано от respawn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих и точно инфо за самите бутала на колко държат макс... няма. Всичко което намирам е препоръка и казват ,че около 10-12пси границата,но повечето не надуват повече заради биелите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако вземеш бутала и биели може да я пуснеш на 0.8-1 бар надув и като се счупи слагаш новите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се надуват, на колкото издържат. п.с. с добър бензин и висок октан мисля ,че няма да има ядове на 1бар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...