Jump to content

Recommended Posts

Колеги, имам невероятен проблем с реглажа на предницата ходих къде ли не (Moto expert, и поне още три-четири по-известни сервиза) и на компютъра показва !!!отлични!!! параметри. Проблемът е, че колата дърпа надясно. Какво да правя и къде да ходя.(само при Омбре още не съм ходил да питам кво става). Дайте ми съвет какво да правя. МерсиПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОЖе да имаш криви гуми изкривена джанта не е задължително проблема да е в ходова част..

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърти си гумите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа и при мен беше колега.На 3 места ходих , като последното беше в Бултрако.Сложих нови гуми и проблема изчезна.Незнам каква беше причината след като и старите гуми бяха наред , поне предните но също като теб идеално право всичко и след това тегли.Виж налягането на гумите , да не ти изпуска някоя от тях , че макар и малка да е разликата се усеща веднага.Завърти ги и виж пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има варянт и колата да има удар и да имаш изместена греда!!! тогава какъвто и регулаш да правиш все ще бяга на към страната на удара!!! Имах такъв проблем... просто ти давам още варянти за обмисляне...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако техника правещ ти реглаж, не останови, че колата е удряна /ако е удряна/. Означава, че е абсолютно некадърен. Гумите са основният фактор, за състоянието ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай колега, от гумите е. Всеки път като съм си въртял зимни/летни колата дърпаше на някъде. Даже при едната смяна започна лекичко самичка да си навива волана :ДПС: Реглаж правих преди 1 година и смените са след реглажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...