Jump to content
bgmiro83

Задни амортесиори за Англичанка

Recommended Posts

от къде в София да си купя,нови амортесиори задни за Англйски Сивик 97год.,искам Японски Каяба ли са как се казват незнам точно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според сайта им Косер продават Каяба,влез в сайта им и успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават в Косера със сигурност KAYABA за англичанката.Цената им беше 150 лева за един амортесьор по спомен от миналата година.

Редактирано от 4ushi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно казано, значи излиза, че в Косера лъжат така ли :blink: Аз знам , че англичанката е базирана на 5 генерация и следователно и окачването да е подобно.Защо тогава да няма японски амортесьори? Друг някой може ли да потвърди това ? Дали в Косера са ме излъгали за KAYABA-та за англичанката ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са те излъгали, просто са скрили истината .. :) Всичката Каяба за Европа се прави в Чехия ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оргиналните са Делфи,а Каябата е чешко производство,номера на Каябата е 341131-задни амортесиори,за Англичанка 98г. 1.4 ис 90 коня,да ги зема искам но тука някой колега от Ямбол гледам че е зел сащите и долу чашката за пружината била по тясна,дали е сменял някой,да не си пробвам само,ако може да ми зваънне аз ще го набера 0898 635 688 и 0886 422272 Миро,други марки не намерих освен Монро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги.За чешкото производство ми стана ясно.Остана открит въпроса дали са еднакви предни и задни амортисьори на английските сивици със тези на 5 генерация или с тези на 6 -та японските версии. Този въпрос го задавам защото гледах за 6-та генерация (японка) KAYABA на изгодна цена, но не бяхме сигурни с човека дали стават за англичанка и така и не ги взех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са еднакви колега няма за какво да съжаляваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...