Jump to content

Recommended Posts

колеги някои знае ли стоков мотор на crx D16Z5 издържа ли на турбо и на колко бара трябва да е че да не стане фал,ако издържя колко коня се качват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни в обявите за продажба на автомобили,има един рекс,надут до 230 коня на колелата,мисля,че е със стоковите си железа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 0.5 за ежедневка е ок. Всичко нагоре е до късмет и до настройка на смесите... Може да ти изкара няколко хил. на 0.9,може на 0.6 да се преебе нещо след 100км....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 0.5 колко кончета тряя стане щото искам само леко да я бутна и да си е ежедневка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам около 200(+-10) с добра настройка на смесите.Зависи каква турбина ще сложиш,малка турбина на 0.5 бара ще товари двигателя по-малко отколкото голяма на 0.5 бара.Естествено едната ще тръгва по-рано и колата ще е приятна за каране,а другата преди 5000 об. няма да я има....ps.оборотите са примерни,има доста фактори...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и аз се интересувам,но чесно казано съм доста бос в турбините/сега се уча/ та и аз да стрелна няколко въпроса.Каква турбина би била добре /характеристики/,компютъра същия ли остава при налягане от 0,5 или трябва МЕГА?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...