Jump to content
gerenablue

Гуми, повдигане Сивик 5

Recommended Posts

Здравейте, със Сивик 5 хеч съм, с оригиналните джанти, но много ми задира на полегнали полицаи, особено ако кача 1-2 човека. Гумите доколкото знам са 175 75? 13. Въпросът ми е, какви гуми мога да сложа за да се повдигне малко, и въобще възможно ли е. А и трудно се намира вече точно този размер. И евентуално какви джанти с какви гуми са възможни за този модел. Благодаря предварително :)

Редактирано от gerenablue

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега с какво окачване си първо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа , оригиналното трябва да си е. Откакто е внесена , няма промяна, а и майстора нищо не ми е казал ...

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При хоризонтално изравнено положение колко пръста имаш от гумата до калника ? Ако не си със спортно окачване може да са ти отишли пружините . Като натиснеш колата отзад , подскача ли задницата много , в смисъл трябва като я натиснеш и клекне да се върне нагоре и после в стандартно положение без да се люлее .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 дебели пръста едвам влизат, значи 3 нормални или 5.5 см. Нищо му няма на окачването, скоро беше на "профилактичен" преглед и всичко е ОК.пп А и аз съм 110 кг...

Редактирано от gerenablue

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това че са ти казали че му няма нищо не значи, че не са ти омекнали пружините аз имам сивик 6 и съм на гуми 165,,65,,13 . и не съм опирал нииде .Да не качваш отзад двама по 120 кила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195/55 R15 можеш да побереш максимум.Оригинално ВТИ-ките са с този размер и 5-та и 6-та ген.185/60 R15 също е вариянт за зимните месеци.

Редактирано от Tokyo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Tokyo :) С R15 това са вариантите, проверих и с калкулатора. Може ли да ми кажеш и какви са с R14, защото към такива се бях насочил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...