Jump to content
Don_Enco

Honda Accord 3g Limited

Recommended Posts

Здравейте колеги,

колкото и да ми е мъчно ми се налага да се разделя с тази красавица.

Доста от Вас я познават.

Към темата, колата е правена и поддържана с много любов, търпение, труд, средства и най-вече желание и мерак.

 

Колата е заводско с този мотор и е най мощния за 3-то поколение Акорд който се вгражда серийно в края на 1989г.

С абсолютно всички екстри е за модела /махнах само кожения салон защото все пак си беше на годинки/

Какво е правено, ами за автомобил на такава възраст почти няма местенце и болтче където да не е пипано, което е съвсем нормално.

По важното е че каквото е пипано е правено както трябва особено в последните две години.

 

От към купе - отстранени всички следи от времето /ръжди, нови прагове, вежди и т.н./ третирани двойно на места тройно със съответните материали, три слоя цялостна боя с лак.

 

Мотор - на 8000км от вътрешно обслужване/гумички, клапани, сегменти, семеринги, гарнитури и т.н./ иридиеви свещи NGK, цялостна изпускателна система /колектор 4-2-1 и права генерация на 60мм/ върви си доста прилично за размерите и килограмите си. В момента е с масло Мотул /на близо 3000км/.

 

Ходова и техн. част - предница, задница, тва шарнири, тампони, носачи, предни пружини, предни дискове, накладки/предни, задни/ + напълно ревизирана и обслужена спирачна система / нови гумички сп. помпа, нови гумички и цилиндри на апаратите + нова сп. течност съответно/ почти няма нещо което да не съм сменил от както е в моите ръце.

Допълнително правени по поръчка горна регулируема разпънка и долна на коша.

Климатика се нуждае от нов компресор и зареждане, при желание и договорка го уреждам.

Продава се с оригинални железни джанти 15-ки.

Като бонус давам всички части с които разполагам за двигател/което е още един почти цял двигател/, окачване и салон.

Със сигурност има неща които не се сещам в момента и с радост бих доуточнил на заинтересованите.

 

Цена за колега от форума 2500лв

 

Колата е в София, телефон: 0898 383 676

ето и линк към обявата

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11319397758306979&f1=details

Редактирано от Don_Enco
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

up :)

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

2199лв + доста резервни части-бонус :honda::honda::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коледна цена до края на месеца 2000лв със бонус почти цял резервен двигател /същия В20А, разглобен и почистен/ и други дребни чаркалаци ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Нова година нов собственик" - може би ако не си оставам със стария който така или иначе си ме гледа идеално :) по колата са вложени над 5000лв за нови части, въстановяване на купето и т.н. и не на последно място много желание и любов :wub: при всички положения колата без пари няма да я дам! Нова крайна цена със всичко което имам за нея 2500лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна малко темата, белким се появи някой който ще оцени колата и направеното по нея.

Колата я карам абсолютно всеки ден, своевременно сменявам консумативите (само с оригинални) карам я с масло Yacco VX 500 10W40 като се сменява максимум на 7000км.

Вече е обурудвана с водородна система за обогатяване на горивната смес (подобрява ефективноста на двигателя, намаля разхода и вредните емисии) - няма да изпадам в подробности, който се интересува повече по телефона или на лични, карам със системата от Юли месец тази година (вече около 4-5000км), колата работи и върви перфектно!

Два комплекта джанти с гуми - лети джанти 15" с летни гуми 195/55/15 и железни джанти със зимни гуми 195/60/15

Подновена спирачна система - нови предни дискове от Прелюд 5-та Х22 280мм със спирачните апарати и нови Японски накладки (апаратите си паснаха идеално на съпортите на шенкелите само дисковете са разпробити на 4х100 професионално при стругар) колата спира осезаемо по добре което си беше нужно за такава голяма кола пък и леко наварвяваща :D/>/>/>/>/>/>/>/>

Какво друго наскоро съм правил - интейк също й сложих (алуминиеви тръби със силиконови ръзки и колена на 76мм като са топлоизолирани от двигателя със тръбна К-флекс изолация, Филтър двоен конус на YED)

Мога да пиша и говоря за тази кола много но нека оставим това за някой силно заинтересован.

Ето малко последни снимки на колата в сегашното й състояние:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Продажбата не ми е спешна, само тази кола имам и си я карам всеки ден, ако се появи сериозен купувач ще се разделя с нея но не и на всяка цена.

Новата цена на колата е 3200лв като е абсолютен минимум за колата и състоянието й да не говорим за ъпгрейдите!!!/>/>

Към колата давам и абсолютно всички резервни части които имам (втори двигател същия В20А8, доста части по купето)

Имам и нов компютър който е чипнат специално за този двигател, остава да се монтира и настрои (което си е моя грижа)

 

Контакт с мен на лични и на:

Globul - 0898 383 676

MTel - 0889 383 283

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...