Jump to content
Gencho

Ще станат ли теЗи дискове

Recommended Posts

Искам да попитам някой който има поглед върху неЩата.Та колата е Англичанка D16Y2. Дисковете се намират в Германия има ги и в България но си мисля , че може да са по-истински при немския продавач. Цената и на двете места е еднаква но ако не стават после трудно се връЩат. За това ми тябва мнение от някой който си има представа.Ето това е линка http://www.kfzteile.com/produkt/bremsscheibe/brembo/09550975.htmlБлагодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има си програми, който ясно показват, коя част за коя кола става. Обикновено такива програми имат големите вериги автомагазини. Другото, което можеш да погледнеш, дали има разлика в диаметрите и дебелината, на дисковете.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам някой който има поглед върху неЩата.Та колата е Англичанка D16Y2. Дисковете се намират в Германия има ги и в България но си мисля , че може да са по-истински при немския продавач. Цената и на двете места е еднаква но ако не стават после трудно се връЩат. За това ми тябва мнение от някой който си има представа.Ето това е линка http://www.kfzteile.com/produkt/bremsscheibe/brembo/09550975.htmlБлагодаря предварително.

колега аз съм с такива абсолютно същите на англичанката.........много доволен ! :thumbs1:
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто това е . Стават и някой е пробвал.АЗ питам ЗаЩото по каталог стават ама друго е когато някой е пробвал и Знае точно отговора.Благодаря на колегата zа тоЗи отговор. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега стават без ядове,пазаруваи на воля! :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК дисковете са поръчани ама дават в сайта докато търсех и накладки За теЗи дискове , че има 2 вида спирачни системи :blink: Lucas и Akebono.Ето и пример дадени са 2 вида тук - http://www.kfzteile.com/produkte/bremsbelagsatz-scheibenbremse/ate.htmlТа се питам какмога да раЗбера каква е моята система на колата .Моля някой да иЗдаде тайната :rolleyes: ЗаЩото старите с които съм сега са видимо добри ама диска свърШи а те не :lol:

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали гумата и виж какво пише на спирачния апарат:)  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E това него Знаех. Благодаря на колегата За бърЗото инфо. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам някой Знае ли Брембо дали имат и накладки.ЗаЩото тук ми предлагат ама неЩо ме съмнява.И оЩе неЩо нормално се продават в 1 колплект накладки 4 броя За отпред или За отЗад . Нали нее За 1 колело. Зада не стане да порачам 1 комплект и после да имам само За 1 колело. :blink: Благодаря . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега не ми се е случвало да си купя 1 комплект предни накладки и да е само за едното колело ;) винаги си вървят по 4 елемента в комплекта :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...