Jump to content
Nike2

Смяна на големите тампони на заден носач

Recommended Posts

Купих си оригинални Honda тампони за задните носачи от 67 лв. бройката. Пише че са оригинални, произведени в Англия. Сега обаче идва проблема с поставянето. Някой от вас да знае къде в София могат да ми ги сменят и на каква цена горе-долу? Разбирам че ще трябва и реглаж след това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за София до колкото съм чел имаш 2 варианта. Сервиза на Омбре или Юби Ко (или както там точно се пише :) ) Ако ти ги сменя човек който знае какво прави няма да имаш нужда от реглаж после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юби-ко и всеки що годе добър маистор ще ти ги смени не е голяма философия.Хонда сервизите са за хонда фенове,които явно знаят що дават една камара пари отгоре,в БГ си правя колата при един маистор дето вижда хонда веднъж в годината- като му я докарам,през останалото време само мерцове и бмвта последни модели.и досега каквото ми е правил е било под цената на хонда сервизите и много над качеството им, и като цени на части и като цени на труд.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По София, Единствения читав, за който знам е Андрей: 0888-954-896. Сервиза му се намира на Бистришко шосе.Ако не се разберете мога да попитам майсторчето ми. Обаче е в Перник. Гаражен майстор е, много кадърно момче и работи вечер. :cool:

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всеки сервиз, различен от гараж може да ти сменят тампоните /пресата отдавна не е екстра, а необходимост във всеки сервиз/. Не е операция с повишена трудност, напротив. А Андрей откога стана майстор, че и 'единствения читав', нали доскоро продаваше части? За да не звучи като реклама няма да предложа моя сервиз, и там има момчета, за които тайни няма в автомобилите. Иначе е така, могат и на Бистришко шосе да сменят тампоните, доста Хонди са минали от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да извиняваш ама ако го няма Милен в тоя сервиз на Бистришко шосе Андрей може само да ти помогне в харченето на парите ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера точно Милен ми смени големите тампони. Доволен съм и от цената и от бързината на работа и от отношението. На Андрей не му е работа да сменя тампони, затова не го и прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,вчера смених задните тампони на CRX са в сервиз в Пазарджик. За 20-25м ги смениха хората .Днес ще мина реглаж ще видя дали всичко е ОК след 5-6 дни каране и след това ще спомена името на сервиза,цена и т.н.т. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...