Jump to content
gamencerista

Какви гуми 16-ки на Civic Coupe 5

Recommended Posts

Колеги интересно ми е на какви гуми 16ки се карат 5 ген Сивик.Дали 205/55 ще влезе и дали д15б7 ще се спъне много на тях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195/45 е идеалния, от там можеш да караш 205/20, 215/40, 225/40, 205/45, като първия съвпада най-добре за 16-ка. Аз лично карам с 205/40, но следващите ще са 225/40 или 215/40

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам със сток окачване и гуми 195/45/16 ама сега ми поподнаха 195/40/16 и сложих тях(няма голяма разлика). Пробвах и с по масовия размер 205/45/16 ама отзад опират като седне някой. Мисля да си потърся 195/50/16 да видя с тях как ще е. :)

Редактирано от xags

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

205/45Винаги е по-добре малко по-широчка гума, 195/45 ама 205/55 си е направо твърде голяма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и пред мен седи същата дилема.карам хонда сивик 5-ген купе и в момента е с 195/45/16 но си мисля за зимата дали да не и сложа 185/50/16.при мен обаче има един малък проблем ако може така да се нарече, колата е мн ниска и от гумата до калника има 2 сантиметра и се чудя дали гумите на височина ще дойдат горе долу едни и същи, до колкото знам височината на гумите е в проценти от широчината й или се бъркам.ще чакам за съветите ви гумите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...