Jump to content
Guest civic_88

форум

Recommended Posts

Guest civic_88

някои може ли да ми каже форум на фиат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vinny
Отговорено (Редактирано)

някои може ли да ми каже форум на фиат

<{POST_SNAPBACK}>

www.vsicki_sme_v_serviza.bg

:)

<{POST_SNAPBACK}>

:):):););):):):)

 

Майна ти си нечовек :)

 

Иначе ей това мисля е на Фиат Fiat-Forum

Редактирано от Vinny

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

що бе :rolleyes: линка е активен - кликни да видиш ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vinny

що бе :rolleyes: линка е активен - кликни да видиш ;)

:P

<{POST_SNAPBACK}>

;););):lol::lol: Вярно е активен хахахаха :> Сега пича има два избора :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1
:):):):):) ще падна от смях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASRACING
Отговорено (Редактирано)

Е това тук е добър форум на феновете на италианските автомобили.п.п Да не би да имаш касетофон Фиат и усилвател Алфа Ромео за продаване? :) Или търсиш ланец? :)

Редактирано от ASRACING

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-
Отговорено (Редактирано)

Е това тук е добър форум на феновете на италианските автомобили.

п.п Да не би да имаш касетофон Фиат и усилвател Алфа Ромео за продаване? ;)  Или търсиш ланец? :D

<{POST_SNAPBACK}>

:D братче, уби ме!!!

да не говорим, че и тази тема би трябвало да бъде в оф-топик... :P

и на много други теми не им е мястото тук... технически и други :P

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZERO

п.п Да не би да имаш касетофон Фиат и усилвател Алфа Ромео за продаване? ;)  Или търсиш ланец? :D

<{POST_SNAPBACK}>

добре се посмях ;)

 

:D:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Абе хора, избихте рибата с тези постове....наистина добре се посмях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ferdika

Сигурно Ви е много забавно да се бъзикате с ФИАТ, но в интерес на истината, докато Ви гледах темата със собствените Ви автомобили, нито една хубава Хонда не видях! Съжалявам, ако съм обидила някого, но това мисля ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно Ви е много забавно да се бъзикате с ФИАТ, но в интерес на истината, докато Ви гледах темата със собствените Ви автомобили, нито една хубава Хонда не видях! Съжалявам, ако съм обидила някого, но това мисля ...

Ами явно си гледала много МАЛКО....поогледай се повече....в този форум има МНОГО (това е меко казано) хубави хонди :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се бъгвай братле - има и по-зле от вас, като марката на аватара ми например :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се бъгвай братле - има и по-зле от вас, като марката на аватара ми например :blink:

Момиче съм и не се бъгвам. Прсто ми е странно какво е това отношение към марката ФИАТ на хора, които дори на живо не са виждали ФИАТ. Изказва се мнение на базата на "Някой казал на този, друг казал на онзи" и т.н., което е меко казано глупаво според мен. Редактирано от ferdika

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох принцесо, не го взимай толко навътре, нищо лично - просто се бъзикаме ;) а относно това дали съм виждал фиат - ами на цели 3 се наслаждавах.............все отдолу :blink: Наситих им се дотолкова, че съм официално разведен с тази марка вече :D Добре че от връзката ни не ми народиха малки фиатчета, за които да се грижа додето съм жив :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох принцесо, не го взимай толко навътре, нищо лично - просто се бъзикаме ;) а относно това дали съм виждал фиат - ами на цели 3 се наслаждавах.............все отдолу :blink: Наситих им се дотолкова, че съм официално разведен с тази марка вече :D Добре че от връзката ни не ми народиха малки фиатчета, за които да се грижа додето съм жив :blink:

Какви модели бяха 3-те ФИАТ-а, които си имал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fiat Ducato TDi 93-96г, полски фиат и фиат арджента ли беше, кво ли беше комби 6 цилиндров :blink: ся ще кажеш че са "дърти кочини", но за времето си бяха почти "нови КОЧИНИ" :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся ще кажеш че са "дърти кочини"

Точно това беше целта на питането ми :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната
:blink: ....и аз те обичами си попълни моля профила - автомобил, град, телефон, ханш, талия,гр. обиколка.......................... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Desislav

xaxaxaxaxaxaxa :blink: ops

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ferdika

Изглежда е настъпила някаква схизма във Фиат обществотоИма нов форум:http://www.fiat-bg.org/forum/index.php

Форумът не е нов, а просто си смени адреса!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

явно е влязла тук да почати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Desislav

ferdika какво фиатче караш ? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ferdika

ferdika какво фиатче караш ? :blink:

Имах Браво, а сега карам Стило.

Надявам се скоро да имам пари за такова:

 

Публикувано изображение

Редактирано от ferdika

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сефте чувам за фенове на фиат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момиче съм и не се бъгвам. Прсто ми е странно какво е това отношение към марката ФИАТ на хора, които дори на живо не са виждали ФИАТ. Изказва се мнение на базата на "Някой казал на този, друг казал на онзи" и т.н., което е меко казано глупаво според мен.Тука нещо ми намирисва на провокация :D един пуска пост не където трябва а колежката чете отзивите ;) ама нещо не държи на бъзик няма как да е друго. Все едно да отидеш на мач на Левски - ЦСКА сядаш в агитката примерно на Левски и викаш ЦСКА и да очакваш целувки и прегръдки, сравнението е пресилено но образно казано е така макар че ние сме добри и възпитани фенове и не бием а се бъзикаме ;););) даже колегите са вликодушни и помагат ;):blink::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ferdika

Аз не съм влязла да се заяждам с Вас, а просто ми стана болно и интересно защо говорите така за ФИАТ. Карам вече втори ФИАТ и не съм имала никакви сериозни проблеми, освен косумативните смени, които се правят при всяка кола. Ясно ми е, че съм глас в пустинята, но на мен лично ми е писнало да слушам и да гледам как хората говорят за ФИАТ, без да познават марката и автомоболите й. Или да правят изводи на базата на опита им с Polski Fiat или Fiat 126! Или да повтарят нещо, което им е казано от второ или трето лице!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

не е само от да сме слушали,аз също имах чисто нов фиат пунто и за 5000км целия му двигател беше олят в масло .а и издаваше много странни звуци.освен това ламарините им са нежно казано като от капачки за буркани :blink: и ланча съм имал тя пък и се скъса напречната греда .лудница

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си купувах Хондата имах избор. Да взема ударен Сивик или здраво Браво... Е познайте кое взех :blink:Нищо лично срещу фиат. Просто за мен хондата е по добра

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм влязла да се заяждам с Вас, а просто ми стана болно и интересно защо говорите така за ФИАТ. Карам вече втори ФИАТ и не съм имала никакви сериозни проблеми, освен косумативните смени, които се правят при всяка кола. Ясно ми е, че съм глас в пустинята, но на мен лично ми е писнало да слушам и да гледам как хората говорят за ФИАТ, без да познават марката и автомоболите й. Или да правят изводи на базата на опита им с Polski Fiat или Fiat 126! Или да повтарят нещо, което им е казано от второ или трето лице!

Не видях никъде някой да си е направил изводи с полски фиат и фиат 126 :D на каква преценка го направи просто ми е любопитно?В хонда форум ако някой почне да хвали фиат аз ще се застрелям сам с въздушна пушка от упор :blink: какво очакваш каква позиция?Аз лично съм в "хората" защото съм пристрастен от много време към хонда, но и да си кривя душата просто откъдето и да го погледнеш фиат не може да стъпи на хонда по какъвто и да е било начин сега ти си си фенка на фиат имаш други виждания на нещата, но всеки с вкуса си нали ;) а в форум на хонда пак да сподела едвали ще имаш разбиране относно твоята марка ;):blink:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Казвам го от ли4ен опит като автомонтьр и бояджия:Когато правя нещо по фаят(а съм виждал доста нови в сервиза)след това не мога да излекувам раните по ръцете седмици наред,а все пак с тях си вадя хляба нали.......А за нервите да не говоря :blink: Така 4е разкарай се най у4тиво от нашия форум,защото ве4е запо4вам да се ядосвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

за 0 време ебати темата стана....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plamoni

Не 4е не6то ама искам да го видиа това сас Жорката и вазду6ната пу6ка,така 4е ако се наложи мога скри6ом да кажа не6то добро за фиату. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lamerko

Трябва да уважаме фиат, ако не за друго поне за това, че те първи са измислили в-тек системата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Казвам го от ли4ен опит като автомонтьр и бояджия:Когато правя нещо по фаят(а съм виждал доста нови в сервиза)след това не мога да излекувам раните по ръцете седмици наред,а все пак с тях си вадя хляба нали.......А за нервите да не говоря :blink: Така 4е разкарай се най у4тиво от нашия форум,защото ве4е запо4вам да се ядосвам.

Като ти гледам характера си представям какъв монтьор и бояджия си. Как искаш колата да те "слуша" при това положение. Май си си объркал професията!
Благодаря за мнението ти,наистина не ставам за нищо.И все пак се разкарай от нашия форум,тук ни събира любовта към Хонда и дразгите които се опитваш да внесеш просто няма да минат. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке , казваш , че няколко ФИАТ-а си сменила , а я кажи защо така често ( май така ми се стори де ) си сменяш любимите ти коли ? Питам те защото ние тука , собственици на Хонда , много рядко ни се случва да си продаваме колите или имаме такова желание , но в последствие се отказваме :D и така повечето от нас притежават безпроблемни , вървящи и в безупречно състояние Хондички на по над 20 години и незнам си колкото стотин хиляди километра :blink: Интересно ми е също така за тебе какво е нормално да сменяш по колата като консумативи ? :blink: И да ти кажа последно недей очаквай , че ще се съгласим с тебе ,че ФИАТ са много добри коли и т.н. - досещаш се защо ;) но те разбираме и ние се ядосвахме до преди 3-4 години като ни говореха , че им са много скъпи частите на Хондите ни и какви ли не глупости - е на нас ни писна да ги убеждаваме в противното и т.н. и за това ние си караме чупливите и скъпо струващи Хонди и си мислим , че караме хубави и ефтини коли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ceco_accord

Ей пичове , що прогонихте девойчето бре ? Вместо да и дадете шанс да научи нещо от нас :blink: Стилото (особенно хечбека с 3 врати) е с много стилен и агресивен екстериор и е цял подвиг да си купиш нещо което ти харесва просто щото те кефи-па майната му че няма Японския ресурс - то и ние не сме вечни. Италианската автодизайн визия (част от която са някои от моделите на Фиат) е крайъгълен камък в тази индустрия и до ден днешен мнозина се равняват по нея . НЕ БАРАЙ ПУШКАТА ЕЙ :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених Бравото защото събрах пари за Стило. Скоро ще направя същото и със Стилото, защото мисля да купувам Браво 2007. Проблеми съм нямала нито с Бравото, нито със Стилото.

 

Относно консумативи визирах ремъци, масла, амортисьори и т.н.

 

Пак казвам, че не съм влязла тук да се заяждам, както правят част от потребителите писали по темата. Попаднах случайно във форума от Google, точно на тази тема и реших да се регистрирам.

 

P.S. Искам да поздравя ceco_accord за обективното мнение.

Редактирано от ferdika

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...