Jump to content
Guest civic_88

форум

Recommended Posts

Мацка гледам бая обожатели ти се насъбраха, дай малко информация за теб, може и да омекнат малко :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без майтап,утре по4вам едно пунто ударено отстрани и искренно се надявам вси4ко да мине без нерви,кръв и проблеми. :blink: Обещавам на колежката 4е ще бъда много нежен. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много рядко някой от нас 6те влезе във Фиат форума или във някой друг подобен..........ей така да пуска такива мненияаз ли4но не оби4ам да се заяждам........щото просто няма смисъл,всеки си държи за марката,сега да седнеш да обясняваш на фен колко е по-добра колата ти от неговата................няма смисъл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

Мила колежке, да влезеш в чужд форум и да започнеш да обясняваш на притежателите(на въпросната марка), как някоя друга е по-добра, си е чиста проба заяждане. Чета, почти във всички други форуми и ако там започна, като теб да им "отварям" очите, досега да са ме изгонили ;) ! Така че, тука е форум на Хонда, така че, преди да научиш нещо за ХОНДА, не пиши, моля. И я се замисли, моля те, защо италианските коли, са по-евтини от повечето други марки, отговарящи на същата година, на производство, може би е случайно... Не мисля! Това е Хонда форум, малко уважение... Който иска да чете, за фиат ще намери откъде :P ... п.п. Не искам, да те обиждам или нещо такова, нищо лично :P ! Тика сме най-учтивите и търпеливите ;) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малийййй, че то туканка станала голяма патаклама бе. Девойчето (пък може и да е момък) попитало за един адрес, а станал пазара в четвъртак сабале.Амо харесва си Фиатта някой - няма лошо. Ще го убедите в обратното ли? Спокойствие и мир на всички.

Редактирано от J&D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц тц тц!Съжалявам за off-a(то май цялата "тема" си е такава),ама момата за нула време стана потребител,а аз горканка, дет' си вися във форума всеки ден и си се кефя(неoff-ейки),шА има да си гледам ранга-новак! ;):P Хайде стига!Оставете я да си върви по живо,по здраво!Получи си част от заслуженото! ;);):P

Редактирано от desap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я си направи сравнение между последния Сивик и Браво, откъм дизайн, моля... И от италиански дизайн, до италиански дизайн има разлика :P ! На Брера-та, само дизайна и е голяма работа, така че... Спокойствие мир да има, както се изрази наш колега :P !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно консумативи визирах ремъци, масла, амортисьори и т.н.

А, не знаех, че амортисьорите са консуматив :P Може би само при ФИАТ е така...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички останали пожелавам да стискат силно палци, че по-скоро някой италианец да започне да прави дизайна на японските "красавици".Поздрави ... беше ми приятно да си пишем!

Както бяха казали в едно автомобилно предаване....Италианските дизайнери били най-добрите?....Може, ама на хухнеска мебел, печки, хладилници и т.н.Така, че не само че няма да стискам палци ами и официално ще се откажа от Хонда ако пинифарина или Джуджаро им пипне дизайна....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако се абстрахираме от факта, а то е безпорен факт, че Хонда е най- добрата марка, то мога да кажа, че аз лично ако трябва да избирам между италианска кола и "прословутото немско качество" :P в лицето на опел и волсваген, ще избера италианската кола. Хубава визия, добре возят и според мен се чупят не повече от прехвалените немски машини. А самия факт, че момичето има смелост да си защитава любимата марката в чужд форум заслужава поздравление, така че и аз заставам зад колегите които предложиха да не прогонваме фердика :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мога да дам пример със Сивик 92г. на 450 000 км - през които са сменяни само консумативи и колата в момента си върви безупречно...дълбоко се съмнявам че това може да се случи с някой фиат - аз поне карах уно-то по схема 5 дни каране ; събота и неделя - ремонт :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,приятели,какво се чудете толкова,че и харесва на момичето ФИАТ-а,нали знаете,че жените си падат единствено по външния вид на една кола,липсата на технически познания и задълбочено мислене при тях им пречи да видят останалото. А и тя на няколко пъти си го каза,че харесва само красиви на външен вид автомобили,което си е живо доказателство. Може и да са отлични дизайнери италианците,но техните коли представляват единствено и само визия,лъскава опаковка без никакво съдържание.Така,че....... не се нервете :P

Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

element:приятелю - НЕ обобщавай жените :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...