Jump to content
clockerman

Изглед на форума през мобилно устройство

колко често влизате ТУК през смартфона си?  

42 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Здравейте колеги, тъй като напоследък ми се случва доста често да разглеждам любимия ни сайт от смартфона си , установх че нямам възможност за избор на изглед в "оригиналния червен вид" а само някакъв "опростен син скин" на форума. Това за мен е малко разочароващо защото не е във вида в който съм свикнал да го виздам.

Та моя съвет към отговорните за това хора са ; Да направят такава възможност всзеки който го гледа от мобилно устройство да си избере възможност как да му се визуализира , а не автоматично да му се зарежда мобилната версия на сайта.Предположих че може да е от браузера , но пробвах и с друг и също не става.Нека по възможност го има като опция за настройка.

благодаря.

PS:

Добавил съм интересна анкета само за сведение на всички нас колко сме "Мобилни"

И все пак ако това е налично, а на мен ми е убягнало до момента , моля да ме извините и да не четете горенаписаното.

А подскажета бутона за промяната или дайте някой друг съвет.

10х

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промени си настройките на браузъра или го смени изцяло. На мен ми го дава съвсем нормално с опера мини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Опера Мини на НТСто и ми излиза форума както си е, с червен скин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С операта се вижда нормално такъв какъвто се вижда през компютъра. Гледан обаче през стандартния браузър на симбиян форума се вижда в мобилен вариант. Това е така от както форума има новия си изглед и мисля, че е въпрос на настройки на самия браузър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледан обаче през стандартния браузър на симбиян форума се вижда в мобилен вариант. Това е така от както форума има новия си изглед

Точно така. Къде ли не съм ровил в стандартния браузър обаче, няма промяна (все е в мобилния вариант) и по между другото, се бъгва чат-пат, направо ми затваря браузъра (а по време на разглеждане на други форуми, които ги отваря по нормален начин, няма проблеми). Малко е кофти с тоя мобилен вариант, но се свиква.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симбиан съществува ли още :D

За съжаление :D И да не съм оф и моя е син със симбиан съм 9.4 S60v5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е син форума на телефон HTC dizaer с андроид. Ползвам стандартния браузер в телефона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ви питам като влизате с Опера можете ли да пишете... Щото аз не успявам. Телефона ми е Нокиа N97 mini symbian s60.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Син ми излиза и на мене ако го отворя през стандартния browser на телефона (аз съм с Galaxy SII). През Mozilla си излиза 1 към 1.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам HTC Legend и ако не ми харесва мобилния вариант, който е направен за удобство, не за да дразни, си променям настройката на вградения браузър и ми излиза нормален. Просто махам отметката, че искам да виждам само мобилните версии на сайтовете и готово.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...