Jump to content
Bob Sungera

От къде би трябвало да се оттича водата от предносто стъкло Д серии

Recommended Posts

Привет, Нов съм тук, наскоро си взех D15Z6 EK3. Искам да ви питам, от къде би трябвало да се оттича водата от предното стъкло, защото при мен слиза през вътрешната страна на калника, след което се стича в малка квадратна дупчиц,а която се вижда като се отвори вратата и води някъде към прага на колата. На други коли знам че се стича накъде около калника, Довечера ще пробвам да кача някоя снимка за да се види нагледно. Ще се радвам някой ако знае нещо по темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оттича се в страни на стъклото и влиза под началото на капака и от там продължава към калниците, не стига до праговете....там влиза вода и мръсотия от другаде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли отбор който да се вижда някъде от където да си тече, примерно над гумата или нещо такова. При мен явно е запушен, защото като лисна вода на стъклото, и като отворя вратата виждам как водата минава от вътрешната страна на калника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така е няма отвори откъдето да минава водата,и минава между калника и купето.,не се шашкай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така е няма отвори откъдето да минава водата,и минава между калника и купето.,не се шашкай.

а от къде се оттича точно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...