Jump to content
НРТЕАМ

Мнения относно външен вид

Recommended Posts

Здравейте!Не знам от къде да започна,затова ще карам направо.Най-накрая и аз съм горд собственик на Хондаhttp://nr7eam.snimka...er/honda.622415За съжаление външния вид не ми допада,и мисля да се върна към оригиналния-оригинални брони с леки липчета,оригинален преден капак.Моля за мнения-тунинг,или оригинал!?И евентуално ако може някой да съдейства за закупуване на необходимите части!Склонен съм и на бартер-моите за сток.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто на в тоЗи форун има много снимки можеШ да вЗемеШ да си иЗбереШ ЗаЩото и на мен неми допада как иЗглежда твоята.http://www.maxrev.de/honda-civic-ma-mb-mc-t1354.htmВажното е че имаШ ХОНДА и ако имаШ мерак ЩЕ стане.Успех. ;)

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, връщай всичко в оригинален вид. С такова нещо мен би ме било срам да се покажа. Какъв ли е бил този, който я е карал така колата?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено оригиналния вид... Едни липове и заспива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо потрес - емблемата къде е сложена :( И на мен не ми харесва тунинга колега :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпред на нищо не прилича, но отзад ми допада с тази броня..:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас!! Преди време си бях писал със собственика и, да взимам тунинга, ама се отказах. За задната броня може да се разберем нещо, ама ми пиши на лично. Ако не е тайна, кажи кви пари даде за това "нещо" ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задната броня не изглежда зле и според мен, предната обаче е гола вода, както и капака.

Ако те кефи тунинг, предлагам нещо такова да измислиш за предна броня http://4.bp.blogspot.com/-3EhFA2Fo7hw/Tffnc4_leOI/AAAAAAAAAdQ/KO6mzecq2uw/s640/Lancer+evo+6.jpgПубликувано изображение

 

Хубаво направен тунинг си е впечатляваща работа, обаче като стане кофти резултата е брутален за очичките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ужас братле,някои се изгаврил с количката.разпродавай и взимай сток брони

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дарт Вейдър на колела.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пусни ги да се продават и ще изкараш хем някоя стотинка и оригиналните брони са по евтинки ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е била наѝ-голямата бегачка в селото:lol::lol::lol:.Връщаѝ я в стоков вит и само леко я смъкни ще изглежда дост по-добре;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мяркъл съм и преди снимки на тая хонда, ужасно са я осакатили. Направо купувай части от англичанка след фейслифта (и махни ужасното антикрило) и ето какво можеш да получиш като резултат:http://zoyspec.wordpress.com/galeria/

Редактирано от EmZvr
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ако не се лъжа беше с Ямболска регистрация, винаги съм се чудил на вкуса на собственика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мяркъл съм и преди снимки на тая хонда, ужасно са я осакатили. Направо купувай части от англичанка след фейслифта (и махни ужасното антикрило) и ето какво можеш да получиш като резултат:http://zoyspec.wordpress.com/galeria/

Отначало си викам к'Ва е тая импреза, па то било сивик :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Публикувано изображение

 

леле мале! :blink:

 

какво и е на оригиналната визия....

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоковия седан е повърня Публикувано изображение Всичко различно от стоковото е добро . (е малко са се поуляли с предницата,ама бива )

Редактирано от miroslav_stoev
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кометнара ми е веднага след първия пост, така че не виждам какво общо има с оригиналната визия.п.п. Ясно :)

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изкефи ме картинката която си сложил затова реших да я използвам :D

Редактирано от Tino
Предхнодно мнение не �е цитира !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да помогна с оригинални липове от VTI,и прагове от VTI-S модела.Оригиналните брони обаче на твоя Сивик и на този след 97-а са различни и на предния лип му трябва минимално преправяне.Предполагам си си направил сметката преди да купиш колата,но детайлите които са ти за смяна не са съвсем евтини,както някой по-горе спомена...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...