Jump to content
nasko_spii

Хонда Сивик 1.5

Recommended Posts

здравеите колеги искам да попитам възнамерявам да режа всичко от колекторните траби до отзад и да слагам права никилирана траба от началото до края и накрая гарне спортно ще ми окаже ли влиание на разхода ако трабата е 45-50 мм защото ми казаха че ако е прекалено голяма няма да изфарля газовете правилно и ще ги варти ватре мисля че това е добре 45-50мм ? или баркам мощноста ще се дигне ли и с колко горе доло ?и наи голямото ми запитване ще бочи ли много смисал ще се тарпи ли ако не я натискам много и на далаг пат много ли ще е зле ? колата е 1.5 90 кс Вти 5 ген. благодаря предварително на всички колеги :))))

  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.5 e LSI а не VTI и няма смисъл от тая гимнастика на стоков мотор - само хвърлени пари на вятъра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега това е малкия мотор малкия втек води се економи :)) 1.5 90 коня економи Публикувано изображение

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Води се v-tec E а не ВТИ, но както и да е. Мисля, че генерация ня 4-2-1 ще е по добре от тия прави тръби. Все пак твоя в-тек е малко по различен от тези на д16. Вкл се по-рано и спорд мен ще ти е добре тя колектор 4-2-1, защото дава повече мощност в ниските (когато твоя в-тек работи до колкото си спомням тр да се вкл на около 2500-3000 об/мин)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е икономичния втек се води VEI но това няма голямо значение. На тоя малкия смукател няма смисъл от голяма генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе и аз пиша ,и не моо си го прочета после ма поне се старайте .Айде другия път де :rolleyes: . В спорт и туннинг е писано доволно , по темата .Ч = ` Ш = [ Щ = ] Ю = \ Я = q В = w Ж = v Ц = c Й = j Ъ = y У = u Ь = x 3. Използвайте главни букви, точки, запетайки и други такива препинателни знаци (по-прегледно е). 4. Писането с главни букви в интернет се приема като ВИКАНЕ - ПОВИШЕН ТОН! 5. Използвайте почернен (bold) шрифт, само когато искате да подчертаете нещо важно, а не за цялото си съобщение. 6. Пишете не само на кирилица, но и на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...