Jump to content
tosh77

Авточасти Хонда CR-V дясна дирекция

Recommended Posts

имам хонда црв с дясна дирекция казаха ми че по окачването частите са различни от тези с лява може ли повече инфо за магазини и дали е така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема, аз също съм с десен волан и ме интересува дали има разлика в някои авточасти, защото вече веднъж ми се случи да ми доставят трите пистови ремъка с разлика в размера от оригиналните и се наложи да чакам с разглобена кола новата доставка, а бяха поръчани по талон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че някои части имат разлика, но не по окачването или двигателя.Виж, ако колата е JDM, тогава различните части са малко повече. Дори има разлика между JDM и десен волан.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам приятел които трябва да смени полуоски и е с десен волан не може да си ги поръча защото от ауто+ му казали че били различни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак повтарям, ако колата е JDM, някои части са различни, даже и от такава с десен волан. Полуоските са от тези "някои части". Справка:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=60345&view=&hl=&fromsearch=1Полуоските на ляв и десен волан са еднакви, но JDM-ските са различни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това значи че без значение ляв или десен волан японската се различава от европейската относно частите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това значи че без значение ляв или десен волан японската се различава от европейската относно частите

Ами колега ,като се има в предвид че японските коли за японския пазар са само с дясна дирекция,а в европа само в Англия са с ляво движение,е нормално японките да са по различни.Например,в катализатора на моята японка цеерве 1 ген. има един датчик,а в европеските изпълнения са 2.Отделно аз съм с климатроник,а еврпопейците с климатик, и др....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това значи че без значение ляв или десен волан японската се различава от европейската относно частите

 

Въпросът ти, така зададен, е малко подвеждащ.

 

Аз говоря, че има разлика в НЯКОИ от частите на произведените за японският вътрешен пазар (JDM), и произведените за европейският пазар, без значение дали в Япония или Англия, и без значение ляв или десен волан.

 

Точният отговор на въпросът за полуоските на твоят приятел е - Ако неговият номер на шаси (VIN) е 10-цифрен, то колата е JDM, и полуоските са различни. Ако VIN-ът е нормален, 17-цифрен, то полуоските по-скоро са еднакви, и в магазина не са се справили със задачата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбрах благодаря а за японските има ли части в бг.и къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да има (аз не мога да ти кажа), не ти трябва да купуваш от магазин. Ще ти съдерат кожата. Аз спестих около 500 паунда, като купих частите от ebay, а не от мейн дилър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...