Jump to content
dragomir375

honda accord 7 gen.

Recommended Posts

здравейте колеги. Имам хонда акорд 7 ген. 2.2 i-cdti снощи се опитах да сменя едната лампа на вратата която като отвориш вратата и святка само, че направих една беля без да искам с отверката ги дадах на късо :( и после като сложих лампата тя не светна сложих и друга и тя не светна после влезнах в колата и забелязах, че на таблото ми не я показва вратата дали ми е отворена.И сега като си отключа колата и като влезна след известно време и сама се заключва тъи като явно индикацията за вратата не ми работи :( по-късно ще видя и бушоните дано да е от него, но някои ако знае каква беля може да сам направил да сподели и ще ми отнеме ли доста парички ?благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери първо бутона на вратата, който светка лампата и дава сигнал на борд компютъра!Измери с оммер дали дава контакт при натискане. Може да е изгоряла контактната пластина при късото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега, а някои може ли да ми каже поне каде се намират бушоните на тази кола да видя дали няма някои изгорял :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушоните се намират на две места:-под предния капак в една кутия до акумулатора- над ръчката за отваряне на предния капак.Поздрави и успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега еисега ги гледах ама нищо не открих :blink: ще я закарам на сервиз да видим те какво ще кажат :)

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!! Обърни внимание на правопи�а !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някои има ли схема за вътрешните светлини на купето по-точно лампата за лявата врата ? Постоянен + има ама няма маса, при подаване на маса лампата свети, но и като затворя вратата тя продалжава да си свети. Проверих бутона за вратата, но и тои е наред. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти.Имам книга за бензиновите акорди от 2003 до фейслифта на руски език.Нямам скенер,и за това снимах нужната ти схема с фотоапарат и ги качих като торент на следния линк:схемаАко има проблеми да свалиш файла,напиши си мейла или скайпа да ти ги пратя директно двете снимки.

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти.Имам книга за бензиновите акорди от 2003 до фейслифта на руски език.Нямам скенер,и за това снимах нужната ти схема с фотоапарат и ги качих като торент на следния линк:схемаАко има проблеми да свалиш файла,напиши си мейла или скайпа да ти ги пратя директно двете снимки.

skype : kapanevemail: dragomir375@abv.bgима проблем с линка благодаря предварително колега :) Редактирано от dragomir375

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...