Jump to content
H22_turbo_Vtec

Само за компютърните мозъци.

Recommended Posts

Колеги, пиша тук, понеже съм сигурен, че се навъртат доста компютърни гении във форума.Предполагам, че темата може да бъде използвана и от други колеги за въпроси свързани с Компютри и всякакви въпроси свързани с тях.Мисля, че въпроса ми е свързан с нещо, към което доста колеги биха били заинтригувани(визирам един, защото вече ме беше питал как става). Свалям директно клипчета от You tube, чрез добавките в Мозила файр Фокс. Свалих към 50 клипа :), но се оказа, че след 2-3 месеца престой в компютъра ми, си развалиха качеството(чува се пращене). Интересното е, че само половината. Пробвам пак да ги сваля и ситуацията е пак същата. Някой свалял ли е по този начин? Имал ли е подобен проблем? Ако някой знае за друг трик, моля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добрата програма за тази цел е Youtube Downloader HD. Можеш да я свалиш от тук - http://www.youtubedownloaderhd.com/files/youtube_downloader_hd.zipС нея не би трябвало да имаш проблеми, а и може да сваля 720p/1080p клипове :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=DteOt3bcJN8&feature=BFa&list=PL3F61291D33B35904&lf=mh_lolz Пробвай с тази примерно.При мен си пращи и това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих я, пращене при мен няма. Което значи, че проблема е в програмата с която пускаш клиповете. Аз пуснах клипа с KMPlayer, пробвай с него да видиш как ще е - http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1076

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш от тук,дава ти в какъв формат като големина и качество искаш! След това преработваш с Format Factory! Става идеално,ако ти е нужна програмката драсни едно Л.С ще ти я пусна... : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм теглил с добавки към Mozilla и няма ядове :) . Бях си намерил и една програмка с която рипвах аудиото от клиповете и ако са HD, качеството на рипнатото аудио е много добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, пиша тук, понеже съм сигурен, че се навъртат доста компютърни гении във форума.Предполагам, че темата може да бъде използвана и от други колеги за въпроси свързани с Компютри и всякакви въпроси свързани с тях.Мисля, че въпроса ми е свързан с нещо, към което доста колеги биха били заинтригувани(визирам един, защото вече ме беше питал как става). Свалям директно клипчета от You tube, чрез добавките в Мозила файр Фокс. Свалих към 50 клипа :), но се оказа, че след 2-3 месеца престой в компютъра ми, си развалиха качеството(чува се пращене). Интересното е, че само половината. Пробвам пак да ги сваля и ситуацията е пак същата. Някой свалял ли е по този начин? Имал ли е подобен проблем? Ако някой знае за друг трик, моля.

изобщо няма нищо общо едното с другото не може да се "скапят" освен ако на Hdd-то ти не са се появили "лоши сектори", но в този случай ще загубиш целия файл или само част от него която ще стане "негледаема"най-вероятно е както казаха по-горе имаш проблем с звуковите кодеци. и е възможно ако си с win 7 да ти пращи също често срещан проблем е, особено ако процесора ти е натоварен над 50% Редактирано от BlueLude
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз свалям с Real Player.с този плеар записваш директно всичко що тече online.събота примерно си пускам радио КАТРА fm от 8 до 11 и си записвам музика.плеара е ненормален както и музиката събота вечер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш от тук,дава ти в какъв формат като големина и качество искаш! След това преработваш с Format Factory! Става идеално,ако ти е нужна програмката драсни едно Л.С ще ти я пусна... : )

Сваляш.... и съм забравил да ти сложа линка от къде :lol::Dhttp://catchvideo.net/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е направено някакво обновление на кодеците или обратното (на твоят компютър) и половината от клиповете са конвертирани от ютуб са с една версия на кодека а останалите с различна е нормално да се получава така. Сложи клиповете на флашка и ги пусни на друг компютър.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли си най-новите кодеци(пробвай с K-lite codec pack), и после изтегли 'Media Player Classic - Home Cinema'. Пробвай да пускаш клиповете с този плейър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще го объркате повече... Няма нужда да му давате други варианти за сваляне на клиповете от Youtube, очевидно това не е проблема. Ако беше проблем със звуковата карта щеше да има проблеми и на други места, не само от дръпнати клипчета. H22_turbo_Vtec ако е така пиши, тогава може наистина проблема да е от драйверите за саунд картата.Недей да се занимаваш с кодеци, точно това според мен е проблема, лесно можеш да ги омажеш и да се получат такива проблеми. Използвай KMPlayer или Splash Pro(но той е предимно за 720p/1080p филми) тъй като имат вградени кодеци, не дават никакви проблеми и са едни от най-добрите плейъри в момента :)п.с. Забравих само да ти кажа, в програмата, която ти дадох, да сложиш тикче на Convert FLV to AVI. Че иначе тоя формат FLV е много зле. Но това не е свързано с проблема ти.

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли си най-новите кодеци(пробвай с K-lite codec pack), и после изтегли 'Media Player Classic - Home Cinema'. Пробвай да пускаш клиповете с този плейър.

+1 media player classic е включен в k-lite codec packпреди това обаче изтрий всички други кодеци Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако става въпрос само за сваляне, ето една страничка. За Opera го има като добавка и се появява директно бутон "Download" над клипа, но страницата върши същата работа и нито изисква регистрация, нито инсталация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пращенето го забелязах докато си слушах клиповете на Таблета в колата.Изведнъж почна да пращи на песен, която не слушам за 1ви път.1во си помислих айде прецаках си входа за слушалките.2во кабела се е прецакал.След 1 седмица като сменях клиповете за да разбера какво се е случило и ме хванаха нервите.През това време си бях преинсталирал лап топа и евентуално там да са прецакали работата.Отнася се само за 50% от клипове от ю туба.Сега като гледам писаното се спирам на вариянта - кодеци и плеяри.С виндолс 7 съм.Някой свали ли този клип, който постнах?Просто за тест дали при вас има нешо подобно.Ако не пращи 100% е от компа.Мерси за инфото на всички.темата е отворена и за други невежи по темата с компютрите. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти написах, при мен пращене няма. Свали KMPlayer и няма да имаш проблеми - http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1076Не се нуждае от кодеци, само инсталираш и повече не се занимаваш изобщо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е @EmZvr ти е писал вече, че не пращи. И аз го изтеглих, и при мен не пращи. Ти да не викаш "пращене" на градушката, която се изсипва в началото на клипа? :tooth:ПП Писали сме заедно с @EmZvr. :)

Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...