Jump to content
Silistrasound

Препоръка за джантички

Recommended Posts

Здравейте от мен , от 3 седмици се здобих с тази хондичка , за пръв път карам и притежавам японска кола и разбрах за какво става дума , искам да попитам какви джанти да я обуя , не искам да й слагам големи че с това двигателче ... благодаря предварително и поздрави!За сега съм склонен да дам сумата от 400 лв и мисля да са 14-ки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.avtogumi.com/bg/wheels/wheels_details.php?model_id=238&p1=&p2=аз заглеждам тези...14ки са.незнам къч пара само.имат ясно изразен борд и визуално минават за по-големки.за твоя кораб ми се види ,че 15ка ще стои по-добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да знаете, къде могат да се намерят 13ки стоманени, оригинални за същата кола?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kаквито и да са само да са ОРИГИНАЛНИ ЗА ХОНДА ЕТ 45 5j 56-централен отвор

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки на англичанки с различни видове джанти да видиш кои как й седят.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариант 1 - взимаш оригинални джанти на хонда (16, 17-ки)Най-лесно можеш да ги откриеш като отвориш брошурата за продажба на модела - там са описани.Вариант 2 - има много красиви джанти в предишния пост - харесай си нещо и купувай.Важно е да се вземе в предвид предписанията от Хонда (на шофьорската врата) - размер на джанта и съответно на гума. Ако ги промените ще има грешка в километража. За справка - аз съм с 205/55 R16 и ми дава с 3км. по-малко от действителното (трябва да са 205/50 R16), но не е болка.П.П. Не си купувай джанти от някоя ала-бала китайска фирма... някак си не им вярвам и предпочитам утвърдени производители.

Редактирано от markup

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...