Jump to content
vuc-tec

Каква марка биелни лагери?

Recommended Posts

И така лагерчетата са за смяна каква марка ще ми препорачате.А какво ще кажете за ТАИХО? Мерси предварително..Двигателят е Д16з6:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами TAIHO са добра марка, те са за първоначално вграждане за Хондите! Стига да си намериш истински такива няма да имаш проблем! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да разбера дали са истински?По цената или....:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните лагери са ТайхоСтранното обаче е как в щатите са някаква цена в долари, тук са същата цена в лева ...Оем лагери можеш да си поръчаш, но е препоръчително да отвориш мотора и да замериш какви лагери ти трябват.Оем лагерите са няколко цвята с размери през 0.003.Другия вариант, който е и на половината цена е осреднени ACL Racing лагери, те нямат цветове.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имай на предвид, че осреднените могат да не ти свършат работа.А като марка може и King или ACL . Те имат и рейсингови изпълнения, но са по-скъпи. Аз сложих ACL. Аз бях със 3 зелени и един жълт.

Редактирано от civicgonemad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ще значи 3 зелени и един жълт :huh: и ако може да драснеш на лично за цената колега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както съм писал по-горе има няколко цвята оригинални лагери, всеки цвят е различен размер и са през 0,003мм.На блока и на коляновия вал има маркировки, в менюъла пише как да ги разшифроваш. На тях пише къде какъв основен и къде какъв биелен лагре трябва да сложиш.Или просто трябва да видиш какви лагери има сложени в момента.Ако имаш износване обаче няма да са верни, затова е най-добре да замериш.Ако искаш хлабини по-различни от заводските, примерно за тубо кола можеш пак да си избереш по цвят лагери, но да са различни от заводските за да получиш по-голяма хлабина примерно.ACL и King са осреднени, там гледаш само да си в рамките на нормалните хлабини, да не са прекалено стегнати или да имаш хлабина над допустимото.схемаALC race D16Z6Биелни $75,92 цена в щатите без доставка и т.н. независимо кой цвят./ ACL Race 4B1956H $42.60Основните са $98,20 цена в щатите без доставка и т.н. независимо кой цвят./ ACL Race 5M1957H $55.42Аксиалните са $10.32 цена в щатите без доставка и т.н. при тхя няма цветове и размери./ ACL 1T1957 $1.68

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...