Jump to content
fenabg

Лятно-есенна хонда среща - Дупница 14,15 и 16 октомври

Recommended Posts

още 2-ма за 15-16ти ако не е късно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е късно запазил съм две стай в повече ,вече една де ;) ,няма ядове ще има места !

 

Don_Enco - 2ма 15-16

Wish - 2ма 14-15-16 без нощувка тои си е зет в Дупница

barsi -2ма 15-16 без нощувка

frisko -2ма 15-16

Ombre -2 15-16

wink - 1 ?

chris_barnes -1 15-16

didone bros -1 15-16 ?

Sisqo -2ма 15-16

saaron 1 15-16 !

eddy 2ма 15-16

Пепи 1 15-16 ?

Коко 2ма 14-15-16

veronika_HONDA 2ma 15-16

m.g. 2ма 15-16

Три нощувки са ми заявени по телефона за 15-16

Плюс още двама заявени ми лично 15-16

Това са нощувките 25 на брои .

 

 

Някои да земе лап топ и флашки с музика леле щех да заправя .

П.П 173 То Коко няма как да не носи неговия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позна от първият път . Вземете си флашки с музика по избор , или на лични ми дайте някакво заглавие на изпълнител , за да му сваля дискографията . Харда е 2Т - Самсунг стори 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоши новини - аз съм на работа и двата дни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоши новини - аз съм на работа и двата дни :)

Don_Enco - 2ма 15-16 Wish - 2ма 14-15-16 без нощувка тои си е зет в Дупница barsi -2ма 15-16 без нощувка frisko -2ма 15-16 ???? Ombre -2 15-16 wink - 1 ? chris_barnes -1 15-16 didone bros -1 15-16 ? Sisqo -2ма 15-16 saaron 1 15-16 ! eddy 2ма 15-16 Пепи 1 15-16 ? Коко 2ма 14-15-16 veronika_HONDA 2ma 15-16 m.g. 2ма 15-16 Три нощувки са ми заявени по телефона за 15-16 Плюс още двама заявени ми лично 15-16 Това са нощувките 25 на брои .Френд оставаш с въпросителни ,Жика не чети а пиши :P .очаквам 8 човека утре да потвърдят !!! така че май нарастваме.ААА и врачани и те не са се обадили още та не знам що чакат ?За вечерта fenabg,жоро с червеното купе ? ,DSM tuner рено 1.8 кабрио ,миткото с голфУ :D ,човечето- бмв 328,и още 4ма чакам от Дупница, и евентуално една импреза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, няма ли да искаш тоя път някакви депозити предварително, за да не стане като последният път?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат силно се нядявам че няма !!! а и нямам време за депозити .Тези които са потвърдили на лични и по телефона се надявам да са там !!! Останалото ще го решавам в движение !Но идеята не е лоша утре ще пиша все пак има още 5 дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискам ти палци. Много добре знам, че не е лесно да се организира мероприятие за толкова народ (с храна, спане и тн.). Искам да апелирам към колегите които са писали и ще пишат в темата: Предполагам (ако не сега то до ден-два) ще знаете дали ще идвате или не. За да няма объркване (защото всичко се поръчва предварително и е на определена стойност) моля заявете участието/неучастието си, за да не се получи накрая така, че в деня на срещата тепърва организатора (фена) да разбира, че някой няма да ходи, и да трябва да плаща 1-2-5 куверта (храна) от собственият си джоб :) Искам да благодаря за поредната организирана среща, очаквам я с нетърпение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kak prote`e dnes :D :D :D около 50 телефонни разговора :blink: :blink: ,мога да кажа че вече всичко е ОК само да не земе някои метероид да ни джасне инак нема що да ни сопре :D .

 

Вечерята е уточнена : Куверта възлиза на 15,48 лева .Носете си мезе за салатата ;):D

 

1 шопска салата 3.50

2 чушки бюрек 2.80

3 пилешки шашлик 2.50

4 2кюфт.+ 1 кебаб 2.40

5 1/2зеле1/2карт-зад 1.10

6 хляб 2 филийки 0.28

7 1кола+1фанта 2.20

8 десерт 0.70

 

Пиша всичко да няма после е това, е онова и защо !

За всички които ще пристигнат петък вечер за съжаление кухнята няма да работи !!! :( Имат си някакъв проблем ! От страна на оправата няма проблем гостуващите от петък да си ползват храна ,и питиета внесени от вън! Съжелявам за неудобството на за съжаление току що го разбрах !!!

 

 

Стаите и вечерята е заявена ! По късно ще допълня каквото има или се сетя !!!

 

 

 

 

Don_Enco - 2ма 14-15-16

Wish - 2ма 14-15-16 без нощувка тои си е зет в Дупница

barsi -2ма 15-16 без нощувка

frisko -2ма 15-16 ????

Ombre -2 15-16

wink - 1 ?

chris_barnes -1 15-16

didone bros -1 15-16 ?

Sisqo -2ма 15-16

saaron 1 15-16 !

eddy 2ма 15-16

Пепи 1 15-16 ?

Коко 2ма 14-15-16

veronika_HONDA 2ma 15-16

m.g. 2ма 15-16

Три нощувки са ми заявени по телефона за 15-16 ???

Плюс още двама заявени ми лично 15-16

Това са нощувките 25 на брои .

 

 

 

За вечерта

 

fenabg,жоро с червеното купе ? ,DSM tuner рено 1.8 кабрио ,миткото с голфУб18ц :lol: ,човечето- бмв 328,и още 4ма чакам от Дупница, и евентуално една импреза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mоже ли да тестваме с един приятел на писта-та ,искаме да замерим SEAT IBIZA 1.9TDI как ще върви с по-направени Хонди ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой ще може ли да донесе снимачна техника? Нещо подходящо за onboard видеота :devil: като Go-pro?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mоже ли да тестваме с един приятел на писта-та ,искаме да замерим SEAT IBIZA 1.9TDI как ще върви с по-направени Хонди ?

 

Па може бре ;) ,няма лошо поне за мен ,да има и други коли за стартове ;)

 

П.П Ще помоля като карате по пистата да не стартирате преди да са се прибрали /ако има / другите коли . че имам лоши спомени .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се бях засилил този път да присъствам на тва арно мероприятие, но за жалост не можах да се освободя, на работа съм! :( Пожелавам ви приятно изкарване и се убави емоции! ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е кофти времето ше тря да се почнем от обяд... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

П.П Ще помоля като карате по пистата да не стартирате преди да са се прибрали /ако има / другите коли . че имам лоши спомени .

 

Аз кола нямам, няма да се притесняваш за мен на пистата :D.

ПС: намерих ролка ;)

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама Петре, виж че си с питанка горе бе. Напиши ше идваш ли, ше спиш ли, да се знае :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той си знае човеко ;)

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ма ядосвай ше ти сложа уорн! :D Ще взема апарата да та видят всички ква си пиянка :drunk::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е късно дали може да запишете още 1 Хонда момиче за събота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е късно дали може да запишете още 1 Хонда момиче за събота.

Може ;) за дамите всичко може :PDon_Enco - 2ма 14-15-16 Wish - 2ма 14-15-16 без нощувка тои си е зет в Дупница barsi -2ма 15-16 без нощувка ? frisko -2ма 15-16 ???? Ombre -2 15-16 wink - 1 ? chris_barnes -1 15-16 didone bros -1 15-16 Sisqo -2ма 15-16 saaron 1 15-16 ! eddy 2ма 15-16 Пепи 1 15-16 Коко 2ма 14-15-16 veronika_HONDA 2ma 15-16 m.g. 2ма 15-16 kitana 1 - 15-16 от днес ;) Три нощувки са ми заявени по телефона за 15-16 ??? .. Плюс още двама заявени ми лично 15-16 Това са нощувките 22 на брои .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално и 2 ма приходящи пияници без преспиване .Ама без снимки. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално и 2 ма приходящи пияници без преспиване .Ама без снимки. ;)

Аз каква снимка имам от горе, как пера кючеци по столовете :lol: :lol: :lol: ,ми не носете фото апарати бре ;) направо камери :D .аз съм казал няма да снимам ма дори и да снимам няма да си дам снимките .Вчера кат гледах прогнозата беше дъждовно :dry: от днес е слънчева прогнозата .Ако кярим поне времето да е като днес до към 15:00 беше бонджорно :D ще сме перфе .после на купона ако ще и сняг да вали :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някои вече сме на софрата .....

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре тез маси дет' са зад вас ще са наредени и те!! :lol: Наздраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко снимки и от мен ;):hondarulez::honda::honda: От пистата ,снимки под капака на Civic coupe D16T и D15b7vtechttp://imageshack.us/g/845/imag0063kt.jpg/Няколко снимки и на присъстващите:http://imageshack.us/g/17/imag0066gv.jpg/Два клипа от пистата на стартове Д серия и Б серия : :plane:http://imageshack.us/g/254/q4g.mp4/И снимки от тази сутрин ,когато ни изненада снегът :)http://imageshack.us/g/856/imag0068i.jpg/п.п. Честит първи сняг на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната четворка,на кой е,колега,с какъв мотор е???

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са две едната е д16 сток другата б18 сток :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам,мерси за инфото.....

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, всички коли на пистата бяха стокови :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, важното е че вчера много сериозно си махнахме главите. Направо се счупихме :Д Иначе Б18ц не бих казал, че е стоковица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, всички коли на пистата бяха стокови :lol:

Е кво бре :D тая д16ка дет я карах имаше един филтър само ма и той беше толко мръсен че не се познаваше какво е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, всички коли на пистата бяха стокови :lol:

Е кво бре :D тая д16ка дет я карах имаше един филтър само ма и той беше толко мръсен че не се познаваше какво е :lol:
Важното е, че се караше "у ютеницата" :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И то доста в ютеницата :D :D чакам колегите да качът клипчетата та да видим разтривките :blink: Б серийте ми мноо харесаха особенно тая дет и направих една две дължини :huh:http://vbox7.com/play:c3e278c752 едно клипче с което разполагам ма така и незнам за резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашето варелче :wub::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И то доста в ютеницата :D :D чакам колегите да качът клипчетата та да видим разтривките :blink: Б серийте ми мноо харесаха особенно тая дет и направих една две дължини :huh:http://vbox7.com/play:c3e278c752 едно клипче с което разполагам ма така и незнам за резултата.

Резултата беше следният: тръгнах от 3000рпм, не очаквах тая печка да се стрелне така :) За това се вижда как ми взе старта. Със смени на 8к го настигнах и натам равно карахме до 5та. На края се добрах до калника му, ама вече бях на 5та с 8000 :) Ако седне Дойчин да я кара и си я цеди до шифт лампа, направо ще му пръсне г*за на тоя Сеат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЕАТ-а е доста силен ,от нашия форум са малко колите дето ще го бият .Съжалявам че не можах да се запозная с повечето от вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма спор, сеата е много бърз, но с моето каране не можа да ме дръпне а финиширахме както тръгнахме. Признавам си, още не мога да карам колата, това ми беше 3тия старт с нея, но всичко с времето си :) Видях колко голяма разлика има като я кара можещ човек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата отново беше на ниво, имам чувството, че с всяка изминала среща става все по-готино. Поздрави на всички с които се видяхме покрай пистата или масите. Огромни благодарности и на организаторите! А тези които не дойдоха, могат само да съжаляват и да чакат следваща възможност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То по мои сметки 9 човека липсваха ,за мен лично мина добре с изключение на тва ,че съм настинал :D .Следваща възмонощ ще има някаде края на февруари зимната :punk: ,тя както усещам е най интересна .Veid аз чак кат се завръщахме забелязах лампата :huh: ,То Дойчин скъса гъза и на д15ката и направи егати старта с нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...