Jump to content
kembo

За всекиго по нещо разчистване на квартирата

Recommended Posts

Масло ТОТАЛ 5-40W 1l-16лв неразпечатено Публикувано изображение:rolleyes:!!!Свещ запалителна 1бр NGK pfr6l-13 за Б серийте 22лв Публикувано изображение:rolleyes: !!!Бутилка за АГУ 50л събира 40л без ръжда и каквито и да били дефекти 22лв Публикувано изображение!!!! :rolleyes: Фар десен от Акорд 7г 2003-2005 незнам дали става за след фейса до 2007г ОРИГИНАЛЕН 130лв Публикувано изображениеПубликувано изображение Дамско яке за мотор кожено ХОНДА (не съм сигурен )200лв доста запазено почти ново Публикувано изображениеПубликувано изображение!!!!Долнище REPSOL НОВО 200лв Публикувано изображение !!!Ръкавици ARC нови с кевлар S номер 60 лв Публикувано изображение !!! Ботущи сини за мотор УНИКАЛНО УДОБНИ И ЗАПАЗЕНИ н44 250 лв Публикувано изображение Ако някой го интересува нещо мога да му пратя още снимки и инфо за това за което попита 0888110102 вива 0882000520 м тел Асен

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сергията вместо да намалява тя расте :rolleyes: Емблемата продадена ДОБАВЯМ Волан от CRX 1g ZC мотор става и за сивик 3г като нов 25лв ! Шлем за мотор ВЕГА най-малкия размер (тиквата ми е малка но за сметка на това празна:)) 90лв шлема е много здрав между другото Публикувано изображениеПубликувано изображениеhttp://oi55.tinypic.Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигнем на горе и да уточним някой неща. Добавям още серво за спирачките имам 2 бр по 15 лв парчето от спирачна помпа 7/8 са не знам дали стават за други размери (предполагам само че да)Публикувано изображение:blink:Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 бр. лятни гуми КЛЕБЕР 185/60/14 ДОТ 4608 цена 55лв (2те) без кривини балони и забележки даже в момента са ми на рекса може да се видят Публикувано изображение:ph34r:Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибавям и оригинален ключ на ХОНДА -6лв ОЕМ НЕРАЗОПАКОВАН Става за изброените модели ACCORD 2D '88-89 ACCORD 3D/4D '82-83 ACCORD 3D/4D '84-85

ACCORD 3D/4D '86-89 CIVIC 3D/4D '84-87 CIVIC 5D '84-87

CIVIC 5D 4WD '85-87 CRX '84-87 PRELUDE '83-87

PRELUDE '88-91Публикувано изображение

Редактирано от kembo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фара е продаден другото налично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 1 зимна гума Джиславед еврофрост5 225/45/17 на грайфер нова дот 06-07 50 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задни тампони за носачите на всички Хонди 88-01г ОРИГИНАЛНИ неразопаковани ЯПОНСКИ не английски като в бултрако 2бр за 100$ зимната гума 17 неактуална вече ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Това са тампоните :rolleyes: НАЛИЧНИ 2бр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...