Jump to content
parvan90

Колеги може ли, да се сложи обикновена газова на хонда сивик 1.4 6 генерация?

Recommended Posts

Ако се сложи обикновена газова , да не се вдигне драстично разхода на гориво, ако изобщо може да се сложи де и да не упре напълно колата, защото и без това не е мно коне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега без да се заяждам.1-во: Мисля , че темата е за раздел "Технически Въпроси".2-ро: Ако беше седнал да почетеш малко щеше да видиш , че има 6-ти генерации с газови уредби.3-то: Как очакваш кола 75/90 к.с да не уМре още след слагането на АГУ ?Айде със здраве!П.С. Разходи се при някои газаджии из Дупница да разпиташ колко ще ти излезе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко може,стига да имаш желание,ще бъде много по икономична ;) Поразрови се във форума има доста писано ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря момчета, не ми се сърдете, че съп пуснал тук темата , още съм нов и не знам много много, кое нъде е . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече четене, по малко писане ;) Почти няма въпрос по който да не е писано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с пластмасови колектори не е за предпочитане да се слага обикновено АГУ. Със сигурност ще има разлика във вървенето, а колко голяма ще е тази разлика зависи от самата уредба и донякъде от монтажа и. Все пак идеята на газовата уредба е преди всичко икономия, която не може да се постигне без компромиси. В повечето случай ще катериш баира на една предавка по-надолу. Между другото в момента има газови инжекциони на доста сносни цени, ако караш повечко инвестирай в такъв /при ГИ разлика във вървенето почти няма и икономията е по-голяма/. Успех.

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега аз карам такава с обикновена газ и от както я карам вече 3-та година нямам никакви проблеми но за всеки случай си сложи едн акихалка на кутията на въздушния филтър за да си по спокоен :) иначе градско ми дава 1о а извънградско 8 разбира се това с каране до 120км иначе ако настапвасх повече и харчи повече , но да ти кажа и със 190км съм карал но повече от 1о-11 не мога да я кача

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега послушай горния съвет и това е верния начин.успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...