Jump to content
vpop

Най-крадените коли в САЩ

Recommended Posts

Преди да изпадаш във възторг от статията , беше хубаво да прочетеш последно изречение няколко пъти, и да осмислиш написаното. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не ме очудва изобщо, че часити на Хонда се пласират бързо и успешно навсякъде, все пак са доста карани коли, и явно доста крадени :) за това аз си имам освен имобилайзери още един жокер, който може поне да забави крадците, но не и да ги спре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да изпадаш във възторг от статията , беше хубаво да прочетеш последно изречение няколко пъти, и да осмислиш написаното. :D

А ти какво разбра би ли ни осветлил?Колегата не е изявил никаква емоция за да реагираш по тоя неадекватен начин! Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не краде лоша кола !!! :hondarulez: Някой ако иска да спи спокойно да си вземе голф 2 от 15г. не се крадат. :ppp

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е...и сивик 5 ген се краде ужас добре че не съм в щатите; ) :o (не че на бързи и яростни 1 не им сваяха моторите де).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да изпадаш във възторг от статията , беше хубаво да прочетеш последно изречение няколко пъти, и да осмислиш написаното. :D

А ти какво разбра би ли ни осветлил?Колегата не е изявил никаква емоция за да реагираш по тоя неадекватен начин!
Аз последното изречение го разбирам така:1ви вариант: Освен че Хондите се крадат много лесно, собствениците им ясно са "скъсаняци", които нямат пари да си купят оригинални резервни части, а предпочитата да си пазаруват такива на вторичния пазар. 2ри вариант: Големия интерес към частите на Хонда, освен че са много скъпи, се обуславя и от честата нужда за подмяна на същите.И понеже Хонда са "железни, бате", явно вариант 1 е меродавен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...