Jump to content
TG fan

Още една Хонда в клуба :)

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги,и аз да се похваля с новата си придобивка, взех я преди 3 седмици , но не съм я карал почти, че преди няколко дни се върнах от море.Истината е , че колицата (Сивик 6ген '96 Д14-А4) ме кара да се усмихвам широко всеки път като седна зад волана й, което ме прави много щастлив:):)Естествено, като всяка кола и мойта си има проблеми за оправяне, надявам се да не са прекалено сложни за оправяне.Като за начало колата беше с неработещо централно, заради слагана и после свалена аларма, дясното ел стъкло отказа преди 3 дни, шоф. огледало се движи само нагоре-надолу и то при напълно отворена врата, помпичката на предната чистачка не работи , но нея я 'оправих' временно като смених маркучетата на задната и предната пръскалка;)последното което забелязах днес е една изгоряла лампичка от осветлението на таблото, точно м-у оборотомера и скоростомера.С всички тези проблеми се надявам да се справя бързо , важното е колата да мърка и да върви както си върви сега-супер!Поздрави на всички!ПС: скоро ще кача и снимков материал на колицата и проблемните зони, ако има ентусиасти с много свободно време и съвети да ги споделят с мен:rolleyes::rolleyes:

Редактирано от TG fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, и много безаварийни километри ти желая с новата придобивка. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво нали знаеш , че нова кола и млада жена се карат с чалъм ;) Успех и мн късмет това е най важното. :plane:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да си те вози дълги години :honda:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега със много кеф да си я караш колицата и лека и безаварийна.Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито със здраве да си я караш, много безаварийни километри и много да се слушате. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много безаварийни километри.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...