Jump to content

Recommended Posts

Както и да е подробности няма да изписвам,та блъснах леко колицата и искам да знам колко ще ми излезе приблизително капака който е огънат лошо и бронята отпред която не е много зле,но все пак хлътнала.От Варна съм на колохозния пазар ако има някой от форума на близко да има желание да я види ,за да ми помогне евентуално и също така някой от града който продава спортна предна броня(праг) и спортен капак .Снимки нямам .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква кола си блъснал? :blink::huh:Този колега е от Варна, ако ти свършат работа неговите броня и капак-> http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=62512

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа.Хонда сивик англичанка 98 година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да знам колко ще ми излезе приблизително капака който е огънат лошо и бронята отпред която не е много зле,но все пак хлътнала.

Ами толкова някъде колега , може и по малко , може и повече. P.S На такъв въпрос , такъв отговор :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2. Заглавията на темите е крайно желателно да са обяснителни, изчерпателни и в съответния раздел. Теми от вида "Вижте..." (или по-лошото "Vijte") ще бъдат директно модерирани! Примери за лоши заглавия са: "Помогнете ми", "Имам проблем", "HELP: PROBLEM", "ПОМОООЩexcl.gif!!!", "Molqvi kajete .......", "nqkoi znae li..." и т.н. Пример за добри заглавия са: "Търся ключалка за контактен ключ за АХ" 3. При пускане на нова тема опитвайте се да бъдете крайно изчерпателни, за да няма куп въпроси отдолу, отправени от други участници. Това е във Ваша полза. 4. Нека отговорите и темите ви бъдат изчерпателни и точни. Нека няма купища SPAM из форума и километри безсмислици. Пишете, ако можете да помогнете, а ако не - затрайте си, все ще можете някъде другаде да помогнете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...